Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha egy ruhára rá van írva...

Ha egy ruhára rá van írva hogy csak kézzel mosható, akkor lehet mosni mosógépben kézi mosás fokozaton, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Flitteres meg könnyen kinyúló ruhákra gondolok..

2014. márc. 20. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább ne, mert a kézi mosás fokozatban is forgatja meg húzza a ruhákat.

Ettöl a flitterek lejöhetnek, illetve elnyúlik a ruhadarab.

2014. márc. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ott mosom őket, de kímélő programon és mosózsákban!
2014. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leginkább arra figyelj, hogy ne legyen 1000 fordulaton a centrifuga. Szerintem ilyenkor alig tegyél ruhát a gépbe és ne centrifugázd ki. Akkor csak átmossa helyetted, kiöblíti, te meg majd kicsit csavarsz rajta és kiteregeted. Csak eressze le a vizet a gép.

Én amúgy attól is tenném függővé ,hogy mit csinálok vele, hogy mennyire fontos nekem a ruha és mennyire kényes.

2014. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kézi mososnál szinte alig forog a gép, én biztos betenném. Ha automatikusan nem állatíná át a program a centrifugát a legalacsonyabb fordulatszámra, akkor azt kézzel állítsd be vagy ha tudod, kapcsold ki.
2014. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!