Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elhanyagolt WC -ből a cm -es...

Elhanyagolt WC -ből a cm -es vastagságú rárakódott vizkövet mi oldja fel, mennyi ideig legyen benne? A perem alatt levőt milyen módszerrel, mert onnan meg lefolyik minden, és be se "férek"?

Figyelt kérdés
Sajnos,nagyon gáz, de így vettük a lakást.
2010. jan. 10. 06:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

amikor mi felújítottuk a lakást, kicseréltünk mindent. elsősorban a WC-t. egyszerűen nem lett volna gusztusom oda ülni akármilyen hipó, meg csodaszerek után sem, ahol előtte ki tudja miket csináltak...

anyukám mondta, h ne cseréljük ki, majd ő kitakarítja, stb. aztán egyrészt elmondtam neki, h az egész 7ezer ft-jába kerül, ezen már ne spóroljunk, a másik, h undorítóan néz ki, hiába takarítjuk, a tudat megmarad....

2010. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Az a BUDI sosem lesz olyan, mint az új, hiába sósavazod, vízkőoldózod. Én biztos, hogy kicseréltetném, még ha költeni is kell rá.
2010. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

"...arról nem beszélve,hogy ha újat raknak be egy ideig nem használhatjátok és hova menjetek akkor dolgot intézni."


Egy wc cseréje ha valaki nagyon lassan dolgozik, legfeljebb egy óra.

Annyit csak ki lehet bírni wc-zés nélkül. :)

2010. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
osztozom a véleményeddel az ecet kihagyásával,tt,zl,
2010. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egy üveg sósav csodákat tett! Olyan mint az új! Elmondom ,hogy csináltam, hátha másnak is jól jön a tanács! A vizet felszívattam ronggyal a lefolyórészből,és úgy öntöttem bele 1 üveg sóavat+ vízkőoldót is egy felet.(Orrszáj-maszk+ szemüveg) Éjszaka nem használtuk, és reggelere eltuntette a vízkövet, látszik a lefolyó alja is ,meg körbe is ,fehér!!!:)
2010. jan. 13. 07:26
 16/16 anonim ***** válasza:
sósav
2010. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!