Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagy bajban vagyok. Mit...

Nagy bajban vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt nálam pár barátom és a kádat meg mosdókagylót összefröcsköltük teljesen tempera meg valami vörös bogyó levének a keverékével! Ott felejtettem és megszáradt. Egyszerűen nem jön le! Körömkefe, Cif, körömlakklemosó nem váltak be. Mit csinálhatnék még? :S Anyukám meg fog ölni ha észreveszi...
2013. nov. 7. 11:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Régi fajta kádunk van, kissé érdes. Nincs rajta zománcfesték. Valószínűleg megtapadt rajta a tempera vagy nemtudom...A súrolópor ahogy észrevettem egy picit halványítja de mindjárt megpróbálom a tömény Domestost is!

2013. nov. 7. 11:44
 12/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért majd írd meg, hogy végül mi vált be. :D
2013. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Esetleg vesd be a fogkefe- fogkrém párost, az is beválhat:)
2013. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Inkább várd meg édesanyád. A régi típusú fehér kádakat a sósav, hipó (Domestos) megsárgíthatja. A súrolóport ezekre nyugodtan próbálhatod. Súrold át még egyszer.


A mosdón próbáld inkább ki a Domestosos megoldást először.

2013. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A tömény Domestos+ dörzsi szivacs kezd beválni. Igaz kicsit szürke lesz a kád, de inkább szürke legyen mint olyan mint amiben embert öltek.
2013. nov. 7. 14:50
 16/21 anonim ***** válasza:
Anyukád tuti nem fog örülni a szürke kádnak. Inkább ezért lesz pipa... Ő simán, pillanatok alatt eltakarította volna a nyomokat.
2013. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
39%
Szerintem az anyja se varázsló. Azon kívül meg nem hiszem hogy a felsoroltakon kívül több ötlete lenne :)
2013. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha van otthon citromlé vagy citrompótló, azt is kipróbálhatod, töményen. A növényi festékekre jó szokott lenni, a kezemről azzal szoktam leszedni, ha megfogja valami gyümölcs.
2013. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy nem varázsló az anyja, de tudja, hogy mit mivel kell takarítani. Ismeri a fürdőkád anyagát, tudja mivel lehet. Én nem azért lennék pipa a gyerekemre, mert összemocskolta a kádat, hanem azért, mert tönkretette. És ha a fehéret elszürkíti, akkor azzal tönkre is tette.
2013. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na mit szólt anyukád?
2013. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!