Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok. Mit tehetek?

Nagy bajban vagyok. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy ma osztálytársamtól 30 ezerért megvettem egy androidos mobilt (Vodafone 845) és akkor még jó ötletnek tűnt, de most már nagyon megbántam. Ő már elköltötte a felét, de visszaszeretném tőle kérné és nem tudom, hogy elmondjam- e a szüleimnek, hogy csak úgy fogtam 30 ezer forintot és odaadtam egy osztálytársamnak. papírokat nem adott a mobilhoz csak a töltőjét és a fejhallgatóját. Most mit csináljak, hogy a pénzem visszakapjam és ne tudják meg a szüleim. Ha viszont nem adja vissza a pénzem hogy mondjam eL?
2012. jan. 23. 20:18
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Hát ha ilyen hülye vagy akkor az a legjobb ha nem szólsz senkinek.Régen 1x én is csináltam ilyet de én ráadásul olyan telefont vettem meg 7 ezerért aminek nem volt jó a képernyője se..én is estére megbántam az egészet de ha én voltam a hülye,márpedig én akartam,senki nem kényszerített rá akkor legalább nem csinálok magamból hülyét..ne szólj semmit inkább.Esetleg próbáld meg eladni másnak a telefont.
2012. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán értem. A szüleid pénze volt, vagy a tiéd? Próbáld meg visszakérni, ha nem adja, akkor ez a tanulópénzed, próbáld meg eladni másnak. Egyébként 30 ezer forint nem a világ vége.
2012. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Szóval egyszerűen kivettél 30 ezer forintot a családi kasszából? És miért csináltad ezt?

Egyébként nem valószínű, hogy vissza fogja venni, ha egyszer el akarta adni. Adj fel apróhirdetést, hátha megveszi tőled valaki, akár pár ezer forinttal többért.

2012. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az én pénzem, de akkor is nem vehetek belőle akármit. Ezt tudom énis, de valahogy ilyenkor erre nemgondolok.
2012. jan. 23. 20:23
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem vehetsz belőle bármit miért b@sztad el?

Első körben az osztálytársaddal próbáld megbeszélni.

Jótállása van a telefonnak?

Hány éves vagy?

2012. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnunk bánni a pénzzel. Teljesen normális, ha fiatalon relatíve nagyobb összeghez jutunk, azt először baromságra költjük, elszórjuk. A lényeg, hogy tanulj belőle. A fentebb említett módokon visszaszerezheted a pénzed.
2012. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
13 leszek júniusban, írtam papírokat nem adott, ha nem adja vissza a pénzem még elkérem a papírjait, ha nincs eladom egy ugyanolyan hülyének, mint amilyen én voltam
2012. jan. 23. 20:31
 8/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem egy SONY matricás játék kamerát 40ezer ft ért.Azt hittem igazi,jól átbas.ztak.20 ezete
2012. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem egy SONY matricás játék kamerát 40ezer ft ért.Azt hittem igazi,jól átbas.ztak.20 ezerért tovább adtam de igy is sokat buktam rajta.
2012. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez a megoldás! Én nem is kérném vissza. Azt írod, már elköltötte egy részét...
2012. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!