Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti szerettek háztartást...

Ti szerettek háztartást vezetni? Miért?

Figyelt kérdés
Én utálom csinálni a házimunkát, mindig eszembejut, hogy milyen jó volna még otthon, szülőkkel lakni. A munka és háztartás mellett nincs időm még magamra sem. Párom nem házias tipus, megcsinálja az ő dolgát (disznónak, tyúknak enni ad, fátvág, füvetnyír) de ennyi. Mit tehetnék, hogy magamra is jusson idő? Ráadásúl pénzünk sincs.
2013. okt. 17. 07:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem szeretek háztartást vezetni, viszont tudok. Így egy fullos takarítás nem több két óránál.

Mondjuk az én párom egy csodálatos ember, aki ugyanúgy kiveszi a részét a munkából. Például főzni szinte csak ő szokott.


Két dolgot tehetnél, hogy magadra jusson idő: hatékonyabban csinálod a munkát, és bevonod a párod is. Vagy esetleg anyukád, ha nyugdíjas, gondolom ráér.

2013. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy egyiksem csinál semmit.
2013. okt. 17. 08:31
 13/23 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem csinál semmit? : "megcsinálja az ő dolgát (disznónak, tyúknak enni ad, fátvág, füvetnyír)" Ez nem elég? Azt nem értem, hogy te milyen munkamegosztásra gondoltál, ha a párod csinál mindent a ház körül, akkor neked mit kellene csinálnod, vagy neki még bent is kellene takarítania, meg mosogatnia? Különben meg ha nincs pénzetek, akkor nem mindegy? Mit szeretnél csinálni magaddal? Nem hiszem, hogy annyi időd sincs, hogy elolvass egy könyvet! Ha nincs gyerek meg főleg.
2013. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Az én pénzemet arra költöm amire akarom. Szeretnék kozmetikushoz, műkörmöshöz menni, vásárolgatni de nincs rá időm.
2013. okt. 17. 08:46
 15/23 anonim ***** válasza:
Az előbb még azt írtad, hogy nincs pénzetek! Össze-vissza kamuzol, nem is értem miért írtad ki ezt a kérdést. Hány éves vagy?
2013. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Sok pénzünk nincs ide oda menni, de nekem van kozmetikushoz és műkörmöshöz járni, csak időm nincs.
2013. okt. 17. 08:53
 17/23 anonim ***** válasza:

Én szeretek, nekem jó érzés, hogy rend és tisztaság van.


Off: anyukád még is hogy gondolta, hogy nem a saját otthonában (még ott is durva) a földre hamuz?

Kiraknám ahogy van. A párod erre nem mond semmit??

2013. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Annyt mond, hogy takarítsak. Ezt unom már!!!!!
2013. okt. 17. 09:00
 19/23 anonim válasza:
Én nem bírnék koszban, kupiban élni. Szeretek takarítani, főzni, mosni. Engem kikapcsol. Anyám pont az ellentétem, ő koszban, kupiban él, fel sem áll az ágyból, nem főz, undorító a lakás. Aztán nem érti miért nem járok haza sűrűbben.. :) Depressziós leszek abban a környezetben 5 perc után.
2013. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból megkérdezném, hogy miért ment anyukád is veled a párodhoz? Az pedig nem kifogás, hogy nyugdíjas! Előtte is laktatok valahol akkor miért nem ott él továbbra is??
2013. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!