Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti használtok külön színes és...

Ti használtok külön színes és külön fehér mosószert?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 20:46
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
nem. ugyanazt tudják, minek 2x megvenni :D
2012. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
nem
2012. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
igen, persil
2012. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

NA csak mert az anyósom szerint KELL a két mosópor, ugyanis ha a fehér ruhákhoz való mosószert használom a színes ruhákhoz akkor az bizony kifakítja a színeket. Erre sem tanított meg az anyám, szerinte:))

Én még ezen tényleg soha nem gondolkoztam.

2012. okt. 30. 20:52
 5/29 anonim válasza:
Én kétfélét használok: mosóport a fehérekhez, és color jelzőjű gélt a színesekhez. Az előbbi optikai fehérítőt tartalmaz, a szemcsésségének fehérítő hatásában jobban bízok, míg a gélt jobban viselik a színes ruhák.
2012. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Tisztára mint anyám, ő is ezt mondja :) Mondtam neki, akkor nekünk hazacipelheti a külön 9 kilósat fehérekhez, meg külön 9 kilósat a színesekhez :D Mivel kis mennyiséget nem veszünk. Marad az univerzális.
2012. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Általában nehezen fogadjuk el az anyós véleményét,főleg ha nem túl nagy jóindulattal adja elő.De,sajnos,igaza van.Én nem vagyok fiús anyós,azaz nekem vejem van,ezért(sem)traktálom ilyesmikkel, de neked elmondom,hogy tényleg célszerű kétféle mosószert használni,én például a feketékhez és sötétekhez folyékony mosószert használok,a világosakhoz általában mosóport,és folttisztító sprayt is.Majd te is kitapasztalod,hogy neked mi a célszerű.Amúgy a ruhák kifakításának csak az egyik módszere a mosópor helytelen megválasztása.Sokkal többet árthatunk azzal,ha a napra teregetünk és kinnfelejtjük.Ezért a színes ruhákat én mindig kifordítva teregetem ki,mert a kinnfelejtés velem is előfordul.
2012. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 TKI Ibolya válasza:
100%
A kedves anyósnak teljesen igaza van.A fehérekhez való mosóporban fehérítő is van és tényleg kifakulnak a színes ruhák.
2012. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
És akinek nem jön össze annyi fehér, hogy venni kéne hozzá külön mosószert?
2012. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Anyósodnak igaza van. Az más kérdés, hogy nem így kellene előadnia.
2012. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!