Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosógépet vegyek? És...

Milyen mosógépet vegyek? És milyet ne vegyek?

Figyelt kérdés

Ami fontos: felültöltős, energiatakarékos, idő kijelzős, a mosószertartó könnyen tisztítható legyen, kb. 80-90 ezer Ft.

(A férjemmel elköltözünk a szülőktől és meg kell vennünk életünk első mosógépét, ami majd egyszer jön velünk a saját házunkba is. :)



2012. jún. 17. 09:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Jó nevűt.. de az sem garancia már manapság. Ma már mindent úgy terveznek meg és gyártanak le, hogy 5-8 év élettartama biztosan meglegyen és akkor valszeg ekkor besz.rik,és ekkor vegyél 1 új gépet.

Nincs a piacon ma már olyan gép ami 30 évet biztosan kibírjon,lehet az Bosch,Whirpool,Ariston,tökmind1. Piacgazdaság van.

Fogyassz és vegyél újat.

2012. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, azzal tisztában vagyok, hogy 5-8 évnél nem kell tovább tervezni egy mosógéppel. De az sem mindegy, hogy 5 évig jól működik vagy hetente szerelőt kell hívni, esetleg nem jól mos, stb.... Főként pozitív és negatív tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Kinek mi vált be és mi nem vált be?
2012. jún. 17. 11:25
 3/20 anonim ***** válasza:

Először is azt döntsétek el,hogy mi...és hogy fér el.Elől-,vagy fölültöltős.

Ha a fölültöltősre esik a választás,lehetőleg olyat NE,amelyiknek a tetőben van a mosószeradagolója.

Én AEG,vagy Elektrölux-ra szavazok.

2012. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Bármilyen elfér, viszont mindenképp felültöltőset szeretnénk. Miért baj, ha a tetőben van a mosószeradagló? A legtöbb felültöltős olyan...
2012. jún. 17. 16:37
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem Zanussi van, kb. egy éves. Hasonló árban volt, mint amit megjelöltél. 5 év garanciát kaptam rá. Van rajta időkijelző és késleltetett indítás is. A dob mindig úgy áll meg, hogy a nyílása felül legyen, így nem kell forgatni. A mosószer adagoló a dob felett van (nem a tetőre rögzítve), egyetlen mozdulattal ki lehet venni és szépen el lehet mosni. Én ezt minden egyes mosás után megteszem. A tetőn lévő adagolókat nehezebb tisztítani, mivel azokat le kell csavarozni.
2012. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

nyomdasz63! Megnéztem mindkét márkát, amit írtál, tényleg jók, csak egy kicsit drágák. Az árukat leszámítva pont ilyenekre gondoltam.

Utolsó! Megnéztem a Zanussit is, ugyanazokat a dolgokat tudja, mint az AEG vagy az Electrolux, de olcsóbb. :) Eddig ez a nyerő!

Sokat segítettetek, köszönöm! Azért várom még mások tanácsait, tapasztalatait is!

Szempontok: felültöltős, időkijelzős, legalább A energiaosztály, a mosószertartály ne a fedélben legyen, 80-90 ezer Ft körüli és jó hosszú garancia. :)

2012. jún. 17. 21:13
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem "majdnem" AEG...Privileg van->ilyen:

http://www.youtube.com/watch?v=QMkRtQGWVGg

2012. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Megnéztem a videót, centrifugálás közben meg se moccant... 1200-ason... :) Mennyire vagy vele elégedett? Mennyibe került?
2012. jún. 18. 15:14
 9/20 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy ha egy átlagos mosást szeretnék indítani, akkor alapból 2 óra a mosási idő??? Szerintem ez feleslegesen sok. Úgy gondolom, hogy 1 óra bőven elég lenne. Sőt, szerintem a félmosás vagy 30 perces program is jól kihasználható. Ez a 2 óra hossza nagyon idegesítő, energia pocsékolás, ráadásul a ruháimat is feleslegesen koptatja. Nem így van?
2012. jún. 18. 15:23
 10/20 anonim ***** válasza:

A mosási idő: passz...

A Privileg "mintadarab" volt a Metro-ban. 65-re alkudtam le,az elmúlt év tavaszán.

2012. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!