Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépet szeretnénk venni,...

Mosógépet szeretnénk venni, de milyet?

Figyelt kérdés
22 éves a Hajdú-Energomat mosógépünk és úgy néz ki, hogy már nem bírja tovább (igaz van egy kedves szerelő, aki nem dolgozik drágán, de már többször volt javítani és alkalmanként 4-5000, és már jó sokszor, hát akár egy új gép ára). Szóval úgy döntöttünk, hogy beszerzünk egy újat. Néztünk Whirlpool-t (6. érzék, AWE 6519, AWE 7619, AWE 7109), de úgy hallottam sok a baj velük. Aztán Electrolux (EWT 10115W), ami még jó árban van. Esetleg Zanussi ZWQ 5100. Melyik lenne a jobb? Akinek van akármelyik márkájú (esetleg típus szerint is) legyen szíves véleményt írni (előnyök, hátrányok). Köszönöm!
2010. máj. 8. 18:33
 1/7 anonim válasza:
hát egy tuti, hogy csakis felül töltőset vennék, mert elég kellemetlen hajolgatni!!!!
2010. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

nekünk 3 éve van felültöltős mosógépünk, Whirlpool.Típust sajnos nem tudom.

De nagyon bevált szeretem, mert pl. van rajta napi mosás program is ami csak 40 litert fogyaszt, 1 óra alatt kimos 60 fokon is.

Ha sokat mostok érdemes valóban egy ilyen jobb márkájú mosógépet beszerezni, mert egyrészt több év gari is van rá, másrészt megbízható.

2010. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felültöltősbe is le kell hajolni míg a dobból kiveszed a ruhákat, az elöltöltősnél meg le lehet guggolni. Nekem Gorenje és Daewoo is volt, mindkettő tökéletesen működött, a Gorenje 20éves és még kitűnő, egyszer nem kellett szervíz (bár ez hűtő:)) Gorenje sütőben is bevált immár 2 éve, a Daewoo mosógép pedig 4 éves és ajánlom, típust mondok ha hazaértem, annyit tudok h összhangba hozza a ruha súlyát a vízzel és energiával
2010. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
felültöltős sokkal kényelmesebb
2010. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed az electroluxra, akkor ne gondolkodj! Legmegbízhatóbb márka, nem rozsdásodik stb. ja és a mosószer adagolót szét tudod szedni. nem penészesedik be pár év után mint mondjuk a whirlpoolnál.
2010. máj. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbben szét tudod szedni, nekünk is ilyen a Daewoo
2010. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen felültöltősre esett volna a választás, csak hogy tényleg melyiket ugye. Whirlpool nagyon tetszett, de sok rosszat olvastam róla, persze szerintem ezt is ki kell fogni, biztos van olyan akinek évek óta semmi gondja vele. Azt hiszem Electrolux lesz.
2010. máj. 9. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!