Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lúzer vagyok, ha 13 hetes...

Lúzer vagyok, ha 13 hetes terhesen én takarítok ki mindent?

Figyelt kérdés
Három szobás lakásban lakunk 5-en,de mindig minden rámmarad,napi rendszereséggel nagytakarítást kell végeznem,mert összekoszolnak és használhatatlanná teszik a dolgokat,a rendet percek alatt.Mivel az egészségem is fontos,és szégyen is ha kosz van,teszek ellene,de nekem is nehézkes,növögető pocakkal.

2012. ápr. 28. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

6:20-as vagyok.


igen, de azt ne felejtsd el, hogy ez az ő életterük, ahová te kívülről jöttél. nem teheted meg, hogy mocskosnak tartod őket, mert jelenleg te laksz náluk, és nem ők nálad. bármennyire is jobb tisztaságban élni, nincs jogod kritizálni őket, mert ők otthon vannak.

tudom, hogy ez nehéz, de így van...

talán a barátoddal megbeszélhetnétek vagy a külön költözést, vagy úgy általában, hogy hogyan legyen a cigi, a házimunka.

2012. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ha családot alapítotok, miért laktok még ott? oda szülöd a babát? vagy építkeztek? ismerődömnek akkor volt "kényszeregyüttlakás'. beszélj a férjeddel, hogy az ő szülei, valamit csináljon.


amugy nem értem, ha ennyire zavar, miért nem mondod meg nekik?

2012. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez egy kényszerhelyzet,párommal milliószor szóltunk a rendetlenségért.Nem nagyon tudunk ugrálni egy ideig még együtt kell laknunk,nem nagyon lenne hova mennünk...
2012. máj. 1. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!