Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lúzer vagyok, ha 13 hetes...

Lúzer vagyok, ha 13 hetes terhesen én takarítok ki mindent?

Figyelt kérdés
Három szobás lakásban lakunk 5-en,de mindig minden rámmarad,napi rendszereséggel nagytakarítást kell végeznem,mert összekoszolnak és használhatatlanná teszik a dolgokat,a rendet percek alatt.Mivel az egészségem is fontos,és szégyen is ha kosz van,teszek ellene,de nekem is nehézkes,növögető pocakkal.

2012. ápr. 28. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lúzer. Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor ezeket a feladatokat el tudod látni, és nem lesz semmi bajod tőle. Ha veszélyeztetett terhes vagy, akkor meg állj a sarkadra, hogy ezt nem csinálod.
2012. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendben,igazából első baba,de elég sokszor vagyok rosszul,a hajolgatástól hányingerem és diszkomfort érzésem van,meg állandóan elfáradok tőle.Hogy tudnám rábírni a többikeket is,hogy segítsenek vagy becsüljék kicsit a munkám??
2012. ápr. 28. 15:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
en 9 honapos terhesen is kitakaritottam, foztem ,vasaltam meg mindent megcsinaltam es semmi bajom nem lett
2012. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
OK,zöld kéz.
2012. ápr. 28. 16:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Kikkel laksz együtt?
2012. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Férjem, és szülei.
2012. ápr. 29. 10:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Na és a kutya,ezt kifelejtettem.
2012. ápr. 29. 10:32
 8/13 anonim ***** válasza:

sztem semmi bajod nem lesz tőle, mások is ezt csinálják, de! sztem elfogadhatatlan, hogy felnőtt emberek ne takarítsanak maguk után.

gondolom, ez az ő lakásuk, lehet, hogy ez nekik így természetes. lehet, hogy úgy vannak vele, hogy ez csak téged zavar, így neked kell a problémát megoldani. sőt, még az is lehet, hogy idegesíted őket, amiért azt kommunikálod feléjük, hogy ők koszosak.

én nem spiláznám ezt így túl, nem takarítanék naponta helyettük...

2012. ápr. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Olyan szinten van sokszor ez a lakás,hogy nem lehet benne élni..Ráadásul a védőnőm megmondta bármikor jöhet próbaszerűen,nem akarok szégyenben maradni,sem a kosz sem a dohányfüst miatt,amit nem hajlandók mérsékelni szívom sajna én is paszívan.A védőnőm ki van akadva..
2012. ápr. 30. 08:52
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma 06.20-as!!Abszolút rátapintottál a lényegre,ők ezt szokták meg..
2012. ápr. 30. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!