Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy boldogultok a konyhai...

Hogy boldogultok a konyhai ragaccsal?

Figyelt kérdés
Más is ennyire harcol a kifröcsögött olajjal, a gáz, a mikró, egyebek takarításával?! 2 éves kisgyerek mellett, én sokszor nem tudom tartani a lépést, mindig piszkos valami:( De olyan vállalhatatlanul. Mit csinálok rosszul?

2012. febr. 24. 20:12
 1/7 anonim válasza:
100%
Azonnal le kell törölni, különben küzdelmes. A hideg zsíroldók sajnos egy csomó felületre egyszerűen nem használhatóak sokszor :(
2012. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek játszik egyedül is napközben. Főzés után azonnal letörlöm a tűzhelyet mosogatós szivaccsal. A sütőt és a mikrót ecetes szivaccsal törlöm át. Illetve néhány használat után ecetes vizet forralok benne,utána könnyű kitörölni.

Ez nem vesz igénybe sok időt.

Csak akkor használok hideg zsíroldót,ha ecettel nem jön le a ráégett étel.

2012. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen, tudom, hogy azonnal kellene, de sokszor annyira szét vagyok forgácsolódva ezer felé, hogy ez sokszor kimarad... az én hibám. Köszi a válaszokat!
2012. febr. 24. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Vond be Apát a takarításba.
2012. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én egyrészt azt ajánlom, jól nézd meg, milyen olajat használsz. Nekem az olcsóbbak ragadtak úgy oda pröcögéssel, hogy még a hideg zsíroldó se könnyen bánt el velük. Amióta zsírral főzök ill. ha úgy kívánja az étel, Floriol olajjal, azóta nincs ilyen gond. Egy mosogatószeres szivaccsal ill. ha makacsabb, akkor az AMWAY konyhai tisztítójával rászórok némi permetet és pár perc oldás után letörlöm egy papírtürcsivel.
2012. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Az általad ajánlott , és a másik sztenderd, és szintén nem olcsó:) olajat használom, a gond tényleg az, hogy egyszerre 1000 dolgot csinálok, (ilyen vagyok), és ezért ilyen alapvető teendőket elhalasztok, mint főzés utáni AZONNALI takarítás:( Aztán meg szenvedhetek vele.
2012. febr. 27. 09:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Coop boltban veszem a saját márkás hideg zsíroldót, igaz, hogy büdös, mint a fene, nem is vagyunk a konyhában, míg hagyjuk hatni, de sütőrácstól a gázrácsig mindenről gyönyörűen leszedi a zsírt. 5-600 forint körül van.
2012. márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!