Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Indigók hogyan boldogultok az...

Indigók hogyan boldogultok az életetekben?

Figyelt kérdés
Én egyre jobban:)20F

2012. jan. 4. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen illeszkedek be, és nem nagyon találok hasonló gondolkodású embereket.:$
2012. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ja és 16/l
2012. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

En is ugy vagyok, mint az elsö, es gyakran indigonak erzem magam:

De nem lehetek indigo elvileg, inkabb kekes az auram, es elöbb születtem (1974). Indigok azt hiszem 1980-tol (?)

2012. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen tudom, nekem is nehezen megy szerencsere most egy muveszsuliba jarok itt nagyon aranyos mindenki.

De meg kozejuk sem illeszkedek be felig tudatosan, amig nem engedem el teljesen az egomat.

Szerintem az indigok vallaljak ezeket a nehez helyzeteket hogy tudatosan

2012. jan. 4. 23:44
 5/19 A kérdező kommentje:
...hogy tudatosan megoldjuk plusz ilyen nehez korulmenyek kozott tanulunk a leggyorsabban. Attol fuggetlenul en olyan bipolaris voltam tavaly mint az allat. Kb szoszerint ugyereztem hogy felrobbanok illetve meg azt sem tudok a belso nyomastol. Nagyon kemeny idoszak volt de megtanultam magasabb tudatbol nezni a dolgokat vagyis kilepni az egobol. De meg nem tokeletes a nodszer. Ha azlesz vegre teljes erovel hasznalhatom az energiamat
2012. jan. 4. 23:50
 6/19 A kérdező kommentje:

23:40 indigok mar reg ota szuletnek de ne igy feket-feherkent gondolj ra. Ez az indigo energia egy rezges. Mindenki ugyanannyira rezeg csak a fiatalabb indigok rezgeseben jobban jelen van ez az indigo tipusu energia.

Mindenki lehet minden csak ra kell hangolodni, amihez persze eleg tudatosnak kell lenni ha nem megy magatol

2012. jan. 4. 23:56
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Én mindig nyomot hagyok a lepedőn, ha ráfekszem. Tudod, olyan... indigókéket. :)


Egyébként a belső nyomás, feszítés, tenni akarás, de nem tudás megvan, a gyors tanulás is, a nehéz beilleszkedés is, és az is, hogy talán 1..2 hozzám hasonlóan komplex embert ismerek, pedig ismerek vagy 1000 embert. (Egyébként nem hiszek ebben az indigóizében (főleg mert mindenki "indigó", és az összes hülyeségét megmagyarázza vele, kvázi felmentés igénnyel), mérnök vagyok, és földön járó mókusember. Ráadásul ha van ilyen, és az vó'nék, akkor egyike az elsőknek, mert 1973-ban születtem. De nem hiszem, mert nem hiszek benne. Egyszerűen elb***ott mérnökagyú vagyok, és kész.)

2012. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Azt, hogy valaki összeférhetetlen, hisztis, problémás, nem kell ilyen baromságokra fogni, hogy indigó.
2012. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

En sem szeretem indigokent bedobozolni magamat de nem tudok jobb gyujtofogalmat:)

De ezt mondom, ti az eggyel korabbi generacio azert "nem annyira indigo" mert nektek meg jobban be kellett illeszkedni, a munkaval stb es igy szepen a felszin alatt sugazotatok ezt a tudatosabb energiat, hogy a kesobbi generaciok konentraltabban tudjanak jonni es mar kicsit felhigitott kornyezetbe erkezzunk.

Mert ahogy en erzem az indigo energianak pont ez a lenyege, hogy kisoporje ez a regi megjatszos dualisztikus energiat

2012. jan. 5. 00:27
 10/19 A kérdező kommentje:

Bakker mindig ranyomok az elkuld gombra.

Szoval ha tobb benned ez az indigo tipusu rezges kevesbe vagy tolerans ezekre a "regi" energiakra. Szerintem a 2 osszeferhetetlen.

2012. jan. 5. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!