Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Indigók hogyan boldogultok az...

Indigók hogyan boldogultok az életetekben?

Figyelt kérdés
Én egyre jobban:)20F

2012. jan. 4. 23:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Csak a magukat indigónak és kristálygyermeknek valló emberek beszélnek a rezgésükről, de valójában a kutya nem látta még, mi is ez a rezgés vagy épp mennyi. Vagy hogy miylen természetű...

Az, hogy egy varázsló vagy egy számítógéppel előállított kép mit mutat, az nem számít mérésnek.

Az "indigók" már évezredek óta itt élnek köztünk, csak régen azt mondták rá, hogy eleven gyerek. Csak így nem lehet legombolni az ezoanyukákról 40.000 forintokat aurafotózás címszóval.

2012. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

a rezgést nem látni hanem érezni lehet. De biztos van aki látja is.

Az aurafotó csak az aktuális fenlszíni hangulatodat mutatja szvsz

2012. jan. 5. 14:02
 13/19 anonim ***** válasza:
most akkor aki 80 után született, az mind 'indigó'? ha igen akkor én is az vagyok, és azt kell hogy mondjam, hogy sehogy.
2012. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 horrendas ambages ca ***** válasza:

Mindenki szeretne indigó/kristály gyermek lenni.Aki az ellenkezőjét mondja az hazudik,sőt annál is jobban szeretné!

3.válaszoló elvétve már a 60-70es években is születtek a híresztelések szerint.

2012. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

napalmot minden "indigó-nak" és a többi hülyének

hülye fogyatékosok...

2012. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

14:00

[link]

2012. jan. 6. 14:29
 17/19 anonim ***** válasza:

Ennyit azokról a debilekről, akiket megetettek a kristály-indigógyerek maszlaggal és pár tízezer forintra már lehúzták valami aurafotózáson:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__1..

2012. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Előző: beleolvastam, és felkiáltottam: uram Isten, hát én akkora indigó vagyok, hogy kilógok az A0-s papírlapok közül is, meg akkora kristály, hogy az egész világot meg tudnám füröszteni Kristályvízben (ha még vannak, akik emlékeznek rá).
2012. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#15-ös válaszolónak:


Te sem vagy különb azoknál akiket így emlegetsz :))

2013. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!