Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van valakinek Delimano Ceramic...

Van valakinek Delimano Ceramica serpenyője? Mik a tapasztalatai, tényleg nem tapad, ég le benne az étel?

Figyelt kérdés
Palacsintasütőt szeretnék venni, de bizonytalan vagyok, ogy tényleg olyan jó-e mint hirdetik. Nem szívesen dobnék ki 5 ezer forintot az ablakon.

2011. nov. 26. 22:42
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Nem rossz, de ennyi pénzt nem ér meg...

Gyerkőcöm nem fakanállal keverte meg benne az ételt, hanem evőkanállal. Foltokban megsérült a vékony kerámiaréteg... Tehát nem ajánlom, csak ha eldobható áron lesz kapható.

2013. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Az eredet Delimano-t CSAK IS KIZÁTÓLAG A TV--SHOPON KERESZTÜL VEHETSZ.áruházakban(auchan,metro)hamisítvány...Tvből rendeltem palacsintasütőt.1.5éve haasználom, .soha nem égett le benne semmi.és kb 10palacsintánként teszek a serpenyőre 2csepp olajat.
2013. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

A tepsimet és a füles lábasomat "nyúzom" két éve, semmi bajuk. Ezek webshoposak.

A saját magam által az Auchanban vett palacsintasütőmet pedig kb. a 10. használat után ki kellett dobni.

2013. dec. 2. 12:10
 24/30 anonim ***** válasza:
Én is a webshopon keresztül rendeltem, akkor negyven valahányezer forint volt, a komplett termékcsalád. Azóta már bővült a kínálat, de nekem pont elég ami abban volt. Annyiért nem volt drága, mintha egyenként vettem volna meg. Én már több mint egy éve használom, koptatom, de olyan formát hoznak mint az elején. Nagyon jók, csak ilyet vennék újra is.
2013. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
Kedves kérdező! Az eredeti Delimano kínálatot csak és kizárólag a Studio Moderna forgalmazásában vásárolhatod meg. Ha így teszel, azt is elmondják neked, hogy 14 nap pénzvisszafizetési garancia van a termékre, továbbá 5 év garanciát vállalnak a belső kerámia bevonatra.
2013. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Így van ahogy az utolsó írja :) Ott dolgozom és az eredeti, olasz Delimano-t, Dormeo-t, Walkmaxx-ot, stb, csak mi áruljuk! A topshop üzletekben lehet még venni (Nem Auchan, vagy Metro..Topshop!!!), interneten, katalógusban, tv-ben vagy telefonon keresztül! :) És persze ami minőséges, jó dolog azt hamisítják, kérdező te is beleszaladtál :( Amúgy meglett az igazi Delimano palacsintasütő? :D
2014. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem vettem még másikat, csak az a dühítő, hogy nem noname sütőt vettem az Au...n-ban, hanem megtévesztésig hasonló, eredetinek tűnő csomagolással, receptkönyvvel. Miért nem tesznek akkor bejelentést hamisítás miatt, ha tudják?
2014. nov. 9. 20:53
 28/30 jim.clark válasza:
a delimano.hu-n ha rendelek, az is biztonságos? tehát ugyanaz a termék jön, mint a webshop/top shop/Studio Moderna-tól?
2014. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Lassmich válasza:

Én így jártam, pedig eredetit vettem:


[link]

2014. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Túl vagyok a délimanó, monetta és egyéb csodakerámia-bevonatos edényeken.

Elsőre, amíg a látványra csillogó a felület, kellemesen siklik az ujj a bevonaton, addig tényleg nem tapadnak, azonban pár használat, és a felület már nem csillog, meg-mattul, és ezzel eltűnik a tapadásmentesség jelentős része is.

Igazi Palifogó kitaláció a kerámiabevonat, ami nem más mint egy halovány vékony festékréteg. A 100mikron alatti a hőálló festékréteg, olyan anyagokat tartalmaz a kerámiaőrlemény mellett, ami egészségre ártalmas csakúgy, mint a teflon. Ha megkarcolódik, és megfog, már ontja is a bevonatban található ólmot, és kadmiumot az ételedbe. Ja, és a festék alatti aluból is jönnek a fejfájást okozó vegyi anyagok.

Az összes ilyen kerámiaőrlemény+hőálló ragasztóval bevont edény ilyen tulajdonsággal bír.

A rendes kerámiaedények nem tartalmaznak ilyen anyagokat, igaz, nem is ilyen csili-vilik csak egészségesek.

A bevonatos edények mindegyikét kerülni kellene. Felpolírozott rozsdamentes acél, ill. öntöttvas edényeket kellene használni, de ezek méregdrágák, és az utóbbi, még ráadásul dög nehéz is.

2020. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!