Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van valakinek Delimano Ceramic...

Van valakinek Delimano Ceramica serpenyője? Mik a tapasztalatai, tényleg nem tapad, ég le benne az étel?

Figyelt kérdés
Palacsintasütőt szeretnék venni, de bizonytalan vagyok, ogy tényleg olyan jó-e mint hirdetik. Nem szívesen dobnék ki 5 ezer forintot az ablakon.

2011. nov. 26. 22:42
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
17%
Véleményem szerint az ilyen serpenyők 70%-a hamisítvány így ha valóban nem akarsz kidobni 5000-forintot akkor a megbízhatóbb tefal-t vedd meg. Persze ez csak egy lehetőség a döntés rajtad áll.
2011. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, Tefal serpenyőket szoktam venni, de 2 év alatt tönkremegy a bevonat és nem is túl egészséges a teflon miatt. Gondoltam kipróbálnám ezt a serpenyőt, csak előtte olyan vásárló véleményére is kíváncsi vagyok, aki próbálta már "élesben".
2011. nov. 30. 17:55
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek, anyósomnak, anyumnak, nagymamámnak és véééééééééééégre nekem is ilyenem van :)) Miután ők imádják, én is vágytam rá és most karácsonyra meg is kaptam az egész készletet. Még nem használtam, mert még tele vagyunk kajával, de a családban mindenki elégedett vele, aki használja.
2011. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a pozitív értékelés kedves utolsó válaszoló! Én anyukámtól kaptam egy Delimano tepsit karácsonyi ajándékként, de még nem volt időm kipróbálni. Nagy meglepi volt, mert ő nem is sejtette, hogy ilyen edényt, serpenyőt szeretnék. Remélem tepsi formájában is remekül fogom tudni használni. Ha beválik, veszek hozzá serpenyőket is.
2011. dec. 29. 23:55
 5/30 anonim ***** válasza:

Szia!!


Én már több ízben is kipróbáltam!!

Főztem csirkepörköltöt, a fazékban hagytam a maradékot, 2 nap múlva "mostam" el, pontosabban ahogy a reklámban láttam :D, letöröltem papírtörlővel, és GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰEN lejött MINDEN!!!!!!!!!!!!!!! Nem tapadtak oda az oldalára a zsírcseppek!!


Ja!

Tegnap sütöttem palacsintát! Olaj nélkül!!!(a tésztájába tettem 1 ek.val) Cukorral!! És NEM égett oda egy sem!!


Nekem ez a legnagyobb sikerélményem palacsintával!!!:D


Már most imádom ezeket az edényeket!! Csak ebben fogok főzni mindent!!

2011. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
2. voltam, szóval azóta ezeket csináltam vele :)))
2011. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Szkeptikus voltam az agyonreklámozott termékekkel kapcsolatban, de ez tényleg jó! Mindenféle kivajazás, kilisztezés stb. nélkül sütöttem a tepsiben piskóta féle kevert tésztát. Egyáltalán nem tapadt le, szépen elvált oldalt, alul és elmosni is egyszerű volt, pikk pakk megvoltam vele. Na elkezdek gyűjteni a palacsintasütőre és a wokra is!
2012. jan. 13. 17:53
 8/30 anonim ***** válasza:
:))
2012. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Hosszú szemezgetés után én is belvágtam a delimano edénycsaládba. Nem bántam meg, eleinte szkeptikus voltam, de maximálisan megéri az árát. Tegnap grilleztem vele, a végén csak áttöröltem az egészet, nem kellett hozzá még víz sem, nem kellett beáztatni, kapargatni stb. Az tudja csak értékelni, aki aktív sütő-főző, és tudja hogy mi a különbség... Igaz hogy nem olcsó, de mindennek megkérik az árát... Amúgy öt év gari van rá. Aki teheti próbálja ki.
2012. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:

Tényleg nagyon klasszak, bár az elején én is szkeptikus voltam. De imádom őket! palacsintasütő, serpenyő, lábas ... imádom, hogy még a tarhonya sem ragad az edényhez. Palacsinta szintén zenész!Igaz, hogy van ára, de megéri!!!

épp most üzletelek wok és tepsi-ügyben!

2012. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!