Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosogatógépet vegyek?

Milyen mosogatógépet vegyek?

Figyelt kérdés
Elérkezett az idő és megengedhetem most magamnak,hogy mosogatógépet vegyek! Régóta szerettem volna most gyűlt össze rá a pénzem:) Segítsetek légyszi milyet vegyek? 5 tagú családom van! Tapasztalatok kritikák stb stb
2011. jún. 14. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem szar a whirlpool :)!!!!!!! whirlpool bosch simens aeg ezeket ajánlom meg a hotpoint ariston !!!!
2011. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A márka majdnem mindegy, csak minél nagyobbat! Egy áldás a mosogatógép, majd meglátod! :-) Én is imába foglalnám a nevét a feltalálójának. :-))
2011. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
LG energiatakarékosat!
2011. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha elfér akkor csak nagyot érdemes ma már szinte mind energiatakarékos nekem whirlpoolom van és nagyon szeretem egy áldás!!!!!!! nagyon szerettem és multkor nem volt otthon belevaló tabi és a pénz is másra kelett és kézzel kellett mosgatnom majdnem belehaltam és amint megkaptam a pénzem egyből rohantam tablettáér és összetettem a kezem hogy de jó hogy van
2011. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ja és kevesebb vízzel szebben mosogat mint én!!!! először azt hittem nem látok a szememnek csillogtak a poharaim tányéraim fazekaim előző voltam
2011. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!