Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosogatógépet vegyek?

Milyen mosogatógépet vegyek?

Figyelt kérdés
Elérkezett az idő és megengedhetem most magamnak,hogy mosogatógépet vegyek! Régóta szerettem volna most gyűlt össze rá a pénzem:) Segítsetek légyszi milyet vegyek? 5 tagú családom van! Tapasztalatok kritikák stb stb
2011. jún. 14. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nagyot! Nálunk a 12 terítékes minden nap megtelik, öten vagyunk. Kisebbet venni nem érdemes.

Egyébként csak általánosságokat tudok írni, amit egyébként sokan leírtak már itt, van néhány olcsóbb, megbízható márka, a miénk Bosch, az jó, a többit nem ismerem. Nem fontos, hogy sok programja legyen, ugyanis valószínűleg csak egyet fogsz mindig használni, max. néha egy főzőmosást.

2011. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi pénzed van. Mindenképp 12 terítékest vegyél ekkora családra, a Bosch nagyon megbízható márka, szépen mosogat. Somat tablettával használom.

Olyat érdemes venni, amiben van automata program.

2011. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

15:28-tól kérdem, mit ért ezen "Olyat érdemes venni, amiben van automata program" Mindegyikben automata program van, úgy működik.

A kérdésre is reagálva: nem kell millió programos, a végén úgy is csak az alapot fogod használni. És mindenképpen 12 terítékest. Tablettából nem kell a drágát, nagyon jók a hipermarketek sajátmárkás termékei, sokkal olcsóbban megkapod. Ha nagyon kemény a vizetek, pluszban regenerálósót adagolj majd bele. Tapasztalat: nem vagyok hívő, de ha az lennék, mindennap imába foglalnám a nevét a feltalálójának! A mosógép mellett a legjobb háztartási gép.

2011. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 LN09 ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van, és én is imába foglálmán a nevét a feltalálónak :)

2011. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 LN09 ***** válasza:
* foglalnám :)
2011. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szia!


én nagyon féltem a Candy-től, gondoltam gagyi, majd egy barátom felvilágosított, hogy skandináviában vezető márka, jóval a samsungok, és itthon nevesebb gépek előtt áll, nyugodtan vegyek azt. nem bántam meg :) candy can do!!

2011. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 LN09 ***** válasza:
Nekem is ezt mondták és tényleg jó. Sokat lehet belepakolni.
2011. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én féltem a cady től és a szerelő sem ajánlotta én a bosch-t siemens-t aeg -t whirlpool t-t-Ariston-t ajánlom nekem whirlpool van és keveset is fogyszt és jol is dolgozik de még a többi amiket irtam azok is nagyszerűek
2011. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ja és nem kell rá 100 ezreket költeni!!!! szerintem felesleges
2011. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

12 terítékest és lehetőleg Bosch-t.

Amit semmiképp se: Whirlpool (állítólag nagyon xarak!)

2011. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!