Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek hány éves a mosógépe és...

Kinek hány éves a mosógépe és mi a márkálya elégedett vagy e vele hátrányok, és volt e már szerelő?

Figyelt kérdés
nagyon érdekelne mert én az aristonommal nem nagyon kezdek megelégedni 4 éves múlt és multkor kiszedtem a fütőszálját mert a dob alá ment a rhuamerevitő és ahogy elnéztem nemtudom mért került 110 ezerbe mikor az alaktrészek is olyanok benne mint az indesitbe meg undorító volt és vízköves a dobja aluról meg a műanyag üst is és ami csak igen furcsa hogy van még 1 whirlpool mosógépeünk a fenti fürdőbe gyerekek laknak fent (teljesen külön rész )mi meg lent és a fenti whirlpoolt általában a 15 éves fiam vagy a 17 éves lámnyom használja ugyanolyan mnosószerel mint én meg öblítővel de viszont ők egy nap után le is csukják és abba semmi vízkő nincs vagy ilyesmi na de az ariston mért ilyen?és a whirlpool olcsóbb volt ... mondjuk a whirlpool felültöltős az ariston meg ablakos.
2011. máj. 22. 00:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Elöltöltős Whirlpool, de már seggberúgta a 10 évet. Kicsit zajos, és eddig kétszer volt szerelőnél, csapágy gondokkal, de a kettőből csak az egyiket tudta cserélni, így mindig zajos. Most annyi baja van, hogy nem centrifugázza ki a ruhákat rendesen.
2011. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Pár hete vettem egy LG Direckt Drive-ot, szuper! Energiatakarékos, könnyen kezelhető és jó sok fér bele!
2011. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
a mienk most ment tökre.. nem olcsó indesit volt... elromlott jött a szerelő és azt mondta h kb 40 rugó a javítás... és mivel a gép kb 5-6 éves volt ezért úgy döntöttünk újat veszünk mert ugyanugy elromolhat hamarabb a javítás után :S
2011. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

ez így van ... érdekes nekem nem rohad a whirlpool teteje meg a környezetembe senkinél de a barátnőmnek van direct drive motoros lg je és a hangja olyan süvöltő mikor centrizik de amugy jol megy neki a gépe

bár a mosószer adagoló része 1 hét apatt penészesedik neki... dehát az tisztítható de amugy szereti is

2011. máj. 24. 21:58
 25/27 anonim ***** válasza:

arctic a márkája(román) , 32000 ft volt akciósan.B kategóriás.Nincs kímélve de eddig még hibamentes.Néha kell takarítani a szívócső , szűrőjét.Féltem tőle mikor vettük, hogy hamar ki fog purcanni , de úgy gondoltam ha kibír egy évet már megérte és úgyis 3 év garanciája van.

Akkor vett a sógornőm is WHIRPOOLT 120000 -ért és azóta minden évben javítják.Egyszer olyan baja volt, hogy amikor vége volt a programnak és nem szedte ki belőle a ruhákat 1 percen belül , újraindította magát.:D Ami igen sokszor előfordult ha nem ült mellé:DD

2011. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
hja 6 éves az arctic
2011. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekem életem első mosógépe, 2 éves, elöltöltős Zanussi.

Nagyon elégedett vagyok vele, bár ennyi idő után még szép, hogy nem kellett szerelő.


Anyumé viszont érdekes sztori: Energomat 15 évig, majd vettek egy felültöltős whirpool-t, amihez 3 év után jött a szerelő, és csapágy problémás állandóan. Most 7 éves a whirpool, nem melegíti a vizet, berohad a mosószer az adagolóba, olyan nehéz leszedni, hogy csak 2-3 havonta szedik le. Ja, és múltkor mosás közben kinyílt belül a dob!!!!! Ráadásul alul volt, úgyhogy jött is a szerelő, még jó, hogy nem lett nagy baj!

Most vesnek valami mást.

2011. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!