Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek hány éves a mosógépe és...

Kinek hány éves a mosógépe és mi a márkálya elégedett vagy e vele hátrányok, és volt e már szerelő?

Figyelt kérdés
nagyon érdekelne mert én az aristonommal nem nagyon kezdek megelégedni 4 éves múlt és multkor kiszedtem a fütőszálját mert a dob alá ment a rhuamerevitő és ahogy elnéztem nemtudom mért került 110 ezerbe mikor az alaktrészek is olyanok benne mint az indesitbe meg undorító volt és vízköves a dobja aluról meg a műanyag üst is és ami csak igen furcsa hogy van még 1 whirlpool mosógépeünk a fenti fürdőbe gyerekek laknak fent (teljesen külön rész )mi meg lent és a fenti whirlpoolt általában a 15 éves fiam vagy a 17 éves lámnyom használja ugyanolyan mnosószerel mint én meg öblítővel de viszont ők egy nap után le is csukják és abba semmi vízkő nincs vagy ilyesmi na de az ariston mért ilyen?és a whirlpool olcsóbb volt ... mondjuk a whirlpool felültöltős az ariston meg ablakos.
2011. máj. 22. 00:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ezt most nem bántásból de kapcsold be a helyesírás ellenőrzőt a gépeden mert márkája a helyes írási mód.

Egyébként Whirlpool-om van, eddig egyszer állt le, de mi voltunk a hibásak mert nem takarítottuk ki a szösz összegyűjtőjét, egyébként lassan 4éves lesz.

2011. máj. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem is Whirlpoolom van, 6 éves lesz, lekopogom, de még nem látott szerelőt. :) Igaz, én nem használok se öblítőt, se mosószert, azért ez eléggé kíméli.
2011. máj. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
elől töltős Whirlpool-om van, 5 éves, kutya baja, olyan, mint új korában.
2011. máj. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Elöltöltős Whirlpoolom van, és nekem annyira nem jött be. Már egy csomó ruhámat tönkretett, mire rájöttem h mi a probléma: a dob és az ajtótömítés között bekapja!!! 2x szerelő szedte ki belőle a zoknit, ez egy zabagép :-)))))
2011. máj. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
ja, igen, zoknit nekem is rendszeresen szokott enni :D
2011. máj. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Most felültöltős Whirlpool van, talán 3 éve, eddig semmi gond. Előtte volt elöltöltős Whirlpool, az már tizenéves, most a nagyanyám használja mert még mindig működik gond nélkül. A kettő között volt egy próbálkozás elöltöltős Fagorral, de nem sikerült túl jól. Lehet csak mi fogtuk ki a vacakot, de többször kellett ajtótömítést cserélni, megadta magát a vezérlőelektronika, aztán a szivattyú is. :(
2011. máj. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
11 éves,elöltöltős Zanussi. Soha nem volt semmi baja. Igaz,hogy öblítő helyett csak ecetet használok.
2011. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
AEG - 8 éves. Napi egyszeri mosással most kellett a motort ujratekercseltetni, ez kb. 30.000 lesz. Elöltöltős.
2011. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Faterom Hajdú-Energomat gépe kb 30 éves és hibátlanul teszi a dolgát. Kb 3x kellett rajta néhányezres javításokat végezni és egyébként tökéletes.

Nekem vörpúl van, 2003-ban vettük, ez is teljesen jó, bár néha mostanában kezd traktorhangja lenni.

2011. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
IGen-igen! Az Energomat nálunk is legalább negyed századig bírta!!!!!! Szegényke, végül a kasznija kezdett el szétrohadni... Na amostani zoknizabálósom tuti nem fogja bírni még a feléig sem:-(((
2011. máj. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!