Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek hány éves a mosógépe és...

Kinek hány éves a mosógépe és mi a márkálya elégedett vagy e vele hátrányok, és volt e már szerelő?

Figyelt kérdés
nagyon érdekelne mert én az aristonommal nem nagyon kezdek megelégedni 4 éves múlt és multkor kiszedtem a fütőszálját mert a dob alá ment a rhuamerevitő és ahogy elnéztem nemtudom mért került 110 ezerbe mikor az alaktrészek is olyanok benne mint az indesitbe meg undorító volt és vízköves a dobja aluról meg a műanyag üst is és ami csak igen furcsa hogy van még 1 whirlpool mosógépeünk a fenti fürdőbe gyerekek laknak fent (teljesen külön rész )mi meg lent és a fenti whirlpoolt általában a 15 éves fiam vagy a 17 éves lámnyom használja ugyanolyan mnosószerel mint én meg öblítővel de viszont ők egy nap után le is csukják és abba semmi vízkő nincs vagy ilyesmi na de az ariston mért ilyen?és a whirlpool olcsóbb volt ... mondjuk a whirlpool felültöltős az ariston meg ablakos.
2011. máj. 22. 00:47
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a felpontozás mindenkinél ment. Az emeleti whirlpool is jol bírja na de az ariston. csalódtam benne.de használom amig megy
2011. máj. 22. 10:08
 12/27 anonim ***** válasza:
Szintén Hajdú Energomat, majd harminc éves, nem emlékszem mikor kellett szerelőt hívni hozzá, kivéve amikor az egyik kereke kitört.
2011. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
AEG. Idén lesz tíz éves. Sosem volt még semmi baja. Ha valamikor újat kell venni, akkor is csak ilyet veszek!
2011. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Szüleimnél is a régi Hajdu van, kb. 25 éves. Olyan ötévente jön a szerelő, 3-5 ezres javítást végez rajta (mikor mit) és onnantól megint megy.

Nekem is sokáig az volt, csak hangos (panelban lakom), így nem tudok későn mosni. Samsungra cseréltük le, eddig jól működik, de még csak fél éves. Viszont csupán 55 ezer volt az ára, ha öt évig bírja, akkor már elégedett leszek, addigra meg úgyis családi házba költözünk és ott lehet megint a hajdu :D

2011. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

Mosógépeim, időrendben: /6 tagú család, napi minimuum 1 mosás/ :

-Minimat 65, kb 25 éve vettük, nagynénémnél még most is működőképes.

-1. Whirepool, 7 évig működött, szerelő egyszer-kétszer volt nála, viszont a nagyon párás környezetben /=vizesedtek a falak/ tönkrement a külső borítása.

-2. Whirepool, kb. 6 évig bírta. Az valószínűleg elég rossz széria volt: gyakran elnyelte a ruhákat, sokszor kellett szervízelni, esetenként 20-30E forintért is.

-Jelenleg egy Electrolux gépem van /kb.3. éve/ - maximálisan meg vagyok vele elégedve! Változatosak a programjai,amik minden helyzetre megfelelnek, még éjszakai üzemmódja is van, -szóval szuper!!

2011. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
a felpontozás érvényesül minden válszadónál ! érdekes a szüleimnek electrolux volt 2,5 évet bírt tesómnak bosch 3 évet bírt a candy na az egyenesen katasztrófa olyan a hangja hogy lemegy egy mosás és a dili háztba kerülök nem is teszek bele szinte ruhát és szenvedett de fél év után el is adtam valahogy a bosch nak is megromlott a minőseége de lehet csak én vagyok hülye de a régebbi bosch ok tovább bírták mert nagy márka volt unokatesomnak volt belőle felültöltős nahát az meg ha volt kedve elindult ha nem nem és végül az elektronika romlott el össz 4 évet bírt én ezt nem értem kár ,hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi.
2011. máj. 22. 23:17
 17/27 anonim ***** válasza:

Mosógépeim időrendben:

1./Siemens-siwamat 12 évig használtam,nem a mosógép ment tönkre,hanem a házasságom,otthagytam a férjemnél.

2./Whirlpool 2 év és egy hét,ezt ezért tudom ennyire pontosan,mert a 2 év garancia után 1 héttel romlott el,de nem akárhogyan:(elöltöltős,súlyautomatikás gép)a mosógép dobja és az elektronika felett 1-1 darab ponthegesztett fül tartott egy-egy kb 4 kilós betontömböt,és az egyik ponthegesztés elereszette magát centrifugázás közben,mindent szétvert a gépben,amit lehetett,és még a motorja is leégett,mert az akart volna forogni,de nem bírt.Whirlpoolt soha.

3./átmenetileg tárcsás mosógép,fél évig.Megdöbbentő,de szerettem.

4./Hajdu energomat,én 5 éve használom,de már több,mint 20 éves,ez ugye felültöltős,fordult elő,hogy elfelejtettem rátenni a dobra a tetőt,de túlélte,és még mindig tökéletesen működik.Viszont rettentő zajos és rettentő sok vizet és energiát használ.Amúgy szépen mos.

2011. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
13éves Indesit elöltöltős mosógépünk van, szinte minden másnap használom,és még SOHA nem volt semmi baj vele! Igaz Én is ecetet használok öblítő helyett vagy ecet+öblítő kombinációt :)
2011. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Őreg,talán 10 éves Wh. Az aminek még a nyomógomb váltja az 500/800-t.Már szét van rohadva,pedig kb.4 éve bontóban vettem rá új tetőt.

Ez még NEM elektronikus vezérlésű,úgy hogy problémamentes volt eddig.

Ha újat veszek,keskeny elöltöltős AEG,vagy Privileg-et választok.

Ha még is fölültöltőst...,olyat SOHA többé,aminek a tetőben van a mosószeradagolója.

2011. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Philips-Wirlpool, mert ez olyan régi, hogy akkor még Franciaországban gyártották. Kb.18 éves, és nem látta még szerelő (kopp-kopp) Még szétszedve sem volt. Van egy plusz tartálya, abba szoktam tenni ecetet. Olyan fényes a dob, mint újkorában.
2011. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!