Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki teljesen egyedül él,...

Aki teljesen egyedül él, hogyan oldja meg a nagyobb bevásárlást autó nélkül? Nem szabadna cipekednem, főleg nem 13 kilókat, de nekem nincs segítségem.

Figyelt kérdés
Ma nagyon ideges lettem, mikor a boltból jöttem haza. Nagyon nehéz volt a cucc, amit cipeltem, pedig nem is vásároltam sokat, csak mindegyiknek nagyobb a súlya. Holnap nem lesz nyitva semmi, ma előre megvettem a dolgokat és egy pár cucc meg elfogyott. Így se vettem meg mindent. Apránként nem szeretek vásárolgatni, mert nem a kedvencem a boltba mászkálás, főleg, ha edzőterembe is megyek és amúgy is későn érek haza. Nem szabad emelnem nagyobb súlyokat, mert gerinc problémám van és a lyukas szívnek se tesz jót. Semmi ismerősöm nincs, aki kocsival hazahozna vagy elcipelhetné hazáig a cuccot. Mást nem is szeretek ugráltatni. Ma a kapuban földhöz vágtam a cuccokat már, mert fájt már a kezem meg a hátam is. :S Ti hogyan oldjátok meg? Nincs gyerekem, de akinek van, mit csinál? Megszakad?
2011. ápr. 23. 14:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs kocsink, a párom biciklivel jár bevásárolni, és mindent hazahoz vele, még a szóda vizet is.
2011. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a kutyakajáért / 3 kutya / én megyek gurulós táskával.
2011. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

A netes rendelés látszik a legjobb ötletnek. Bizonyos összeg felett ingyenes házhozszállítás van. Vagy alternatíva: pizzafutár :)))

Amúgy nem drágább, mint pepecselni a házikoszttal.

2011. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
megkérem valamelyik haveromat h ha ráér jöjjön már el velem és dobjon haza a cuccokal... 1-2 napon bellül szokott valamelyiknek lenni 2-3 ora szabadideje és akkor őis bevásárol...
2011. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Netről nem rendelek kaját, magam szeretem elkészíteni. Pizzát meg végképp nem szeretem.

Mindenkivel váltott műszakban dolgozok, így csak a hétvége lenne jó, de nem igen szeretek kérni senkitől semmit, még pénzt se, inkább éhen halok. :S

2011. ápr. 23. 16:01
 16/23 anonim válasza:
Netről nem csak készkaját lehet rendelni, ahogyan azt már írták.Vagy vegyél biciklit és kosár előre és hátra, meglehet azt oldani, csak akarni is kell.A másik meg hnem muszáj mindent egyszerre megvenni sztem.
2011. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Vannak akciók nagyobb bevásárló helyeken, hogy 15.000 felett hazavisznek, iyleneket kellene keresned.
2011. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
15:52 vagyok. Én is a bevásárló szolgáltatásokra gondolok. groby és hasonlók.
2011. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

van egy csomó alternatíva, nem értem miért szenvedsz.


vagy a G Robyból rendelsz mondjuk egy hónapra elegendő tartósabb kaját, asszem egy ezresért kiviszi a csávó, fel is cipeli az emeletre. jómódú barátnőm így csinálja, nekünk van kocsink.

amikor még nem volt, akkor 2 nagy hátizsák, és mindent bele. ha nem ciki, akkor vehetsz valami fiatalosabb bevásárlókocsit, pl ez egész divatos darab: [link]

és haza tudod cipelni a dolgokat.


a pékáru és a romlandó dolog, amiért 2-3 naponta le kell menni, az pedig elfér egy kisebb szatyorban is, attól nem szakadsz meg.

2011. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Anyukám is mártírkodott éveken keresztül, hogy ő mennyit cipel (ráadásul ők elmentek hetente kocsival vásárolni, de anyu nem tud úgy beugrani zsemléért a boltba, hogy ne 4 nagy szatyorral jöjjön ki). Tehát csak hallgattuk a sírást, aztán kapott egy gurulósat.

Most meg mondja, hogy ő mekkora hülye volt évekig, hogy cipelt mindent, pedig milyen egyszerűen hazahúzhatja.

Tehát miondenre van megoldás, de te feltetted a kérdést, kaptál válaszban több alternatívát, de mindegyikre azt mondod, hogy "akkor inkább éhezem"..... oké. éhezz.

2011. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!