Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Öblítőcsere okozhat lábszagot...

Öblítőcsere okozhat lábszagot a ruháknál vagy a lassabb száradás az oka?

Figyelt kérdés

Most, hogy bejött ez a ronda esős idő, már nem tudom kint a szép, napsütéses időben szárítani a cuccaimat. Nyáron mindig kiteregettem és a forró napsütésben 1 órán belül száraz, illatos volt.

Most másik öblítőt kellett venni, mert amit szoktam az nem volt, valamint bent szárítom ruhaszárítón, 22 fokos helyiségben.


Ahogy megszáradtak most kegyetlen büdösek, szinte lábszagúak vagy dögszagúak. Nagyon durva. Lehet összevesztek az illatanyagok vagy ez az esős idő az oka? Kint is olyan büdös van, ázott kutyaszagot vagy lábszagot érzek. Pára és köd is van amellett, hogy 2 napja csak esik és esik. Lehet magas a páratartalom is bent a szobában? Mit lehetne tenni, hogy újra jó illatú ruhákat kapjak mosás után és ne legyenek lábszagúak?



ma 16:21
 1/3 anonim válasza:

???


Mosás után nem szabadna büdösnek lennie a ruháknak ...

ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha büdös a ruha, a mosógép a hibás.

Melegben ki tudott száradni, most nem.

Bepállik a következő mosásig.

ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beleposhadt a víz a ruhába. Èn a szàrítón megszoktam fordítani/kifordítani a ruhákat többször , míg megszàrad. Főleg a vastagabb darabokat.
ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!