Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehet csinálni ha a...

Mit lehet csinálni ha a kimosott ruhák száradás után budosek?

Figyelt kérdés
Tombhazban élünk és például a torolkozoknel figyeltem meg hogy bármikor kismosom miután megszaradnak nem jó illatuak.pedig próbáltam több mosóport is használni, kapszulát

2022. okt. 13. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

A mosás lejárta után minél hamarabb (optimális esetben azonnal) szedd ki a gépből.

Szárítsd jól szellőző helyen (vagy gépben).

2022. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Többször kimosni.

Vagy hosszabb mosás, amin többször cseréli a vizet a mosógép.

Mire nekem összegyűlik ugyanabból a színből elég törölköző, az hónapok. Szóval addigra beivódik. Először egy rövidebb, 40-50 perces 40 fokos mosást csinálok, azután egy 1,5 órásat.

2022. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Jobban centrizd ki, ritkán teregesd, hogy tudjon száradni.

Túl lassan szárad.

Nekem most is az erkélyen szárad a reggeli mosás, és szinte szárazak.

2022. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Túl lassan szárad. Mikor mi panelban laktunk, én még télen is kiraktam az erkélyre a rácsos szárítót. És úgy teregettem, hogy két rácsra egy töröközőt, hogy minél jobban átjárja a levegő, és minél gyorsabban száradjon.

Ha nincs erkélyetek, akkor meg ahova teregetsz, nyiss rá ablakot legalább egy órára, hogy jól járja át a friss levegő.

2022. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A szàrítóra minden második ràcsra terítek csak. Vastagabbat pedig ahogy írták, két ràcsra egy darab. Jobban jár a levegő közte
2022. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
száradási idő és környezet , nyáron a kint szárított ruhák a legjobbak . bent csak szárítógép vagy 1-2 db min 20l/nap teljesítményű párátlanító [link]
2022. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha túl párás a levegő, én is ezt tapasztaltam. Nálam az erkélyen való szárítás működik a legjobban.
2022. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Ja, hányason centrized?

1000-res fordulatszámon?

2022. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nemaRendőrség ***** válasza:
76%

A ruha illatát nem a mosószer hanem az öblítő adja.


Ha kifejezetten büdös akkor más gond van, lehet olyan koszos maga a gép hogy büdös lesz tőle mert mindig bezárja kérdező az ajtaját és bepenészedik

2022. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
A mosógépet mosd ki.
2022. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!