Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy szárítjátok meg az...

Hogy szárítjátok meg az elmosogatott edényeket?

Figyelt kérdés

A csepegtetőn még 2-4 nap múlva is vizes (időjárástól függ), de addigra már újra tele a mosogató csak nem tudok mosogatni mert nincs hova rakni már…


Törölgetni próbáltam már, de nagyon sok idő lenne mindent törölni, másrészt bármilyen ruhával törlöm, valamennyire nyirkos marad, és nem akarom hogy penészedjen a szekrény.


Hogy oldjátok meg?


jún. 18. 16:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10

Szárítógépben, de oda az edényeket nem raknám 😂

jún. 18. 18:52
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat nalam aztan van pára, mégis megszáradnak télen is, par ora alatt..

Akkor egy ejszaka, ha halmozom muanyagokkal,mert nincs erőm törölgetni este.

jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 SZTANN ***** válasza:
65%
Rendesen elmosogatott, meleggel leöblített edények, ha felállítva, szellősen a csöpögtetőn vannak (nem áll bennük a víz), pár óra alatt megszáradnak. Még télen, hűvösben is. Ha nem, akkor valami komoly gond van a párássággal.
jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 SZTANN ***** válasza:
70%
Még valami: a törölgetés nem jó, inkább koszosabb lesz tőle, akármilyen szép tiszta a konyharuha. Ha mégis nagyon sürgős egy-két edény, akkor papírtörlővel töröld le!
jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a mosogatógép profin megszárítja
jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy úgy rakod a pl a tányérokat, hogy felfelé néznek, megáll bennük a víz, és egymásba raksz többet? Úgy el tudom képzelni, hogy napokig szárad, de még úgy is furcsa.


Vagy mosogatógéped van, és abban nem száradnak meg? Tudom, hogy fura kérdések, de az, hogy a csepegtetőn napokig vizesek legyenek kerámia vagy fém edények, amik nem tudják beszívni a vizet, x-aktás ügynek tűnik.

jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16

Mindent lefele fordítok természetesen, és nem rakom egymásba.

Nincs mosogatógépem.



Nekem is rejtély, ezért kérdezem mert már tanácstalan vagyok.

jún. 19. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!