Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy szárítjátok meg az...

Hogy szárítjátok meg az elmosogatott edényeket?

Figyelt kérdés

A csepegtetőn még 2-4 nap múlva is vizes (időjárástól függ), de addigra már újra tele a mosogató csak nem tudok mosogatni mert nincs hova rakni már…


Törölgetni próbáltam már, de nagyon sok idő lenne mindent törölni, másrészt bármilyen ruhával törlöm, valamennyire nyirkos marad, és nem akarom hogy penészedjen a szekrény.


Hogy oldjátok meg?


jún. 18. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 1-2 óra ès száraz mindig.
jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
77%
Meleg vízzel öblítsd le hamar megszárad akkor.
jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1

Hogy csinálod?? :D


#2

Mindig azt teszem a mosogatás végén.

jún. 18. 16:50
 4/17 anonim ***** válasza:

Milyen ruhakkal próbáltad?

Ilyen lenes anyag a legjobb.

jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4

Mindennel ami van itthon, legalább ötféle anyag. De amúgy se akarnék törölgetni mert úgy kb háromszor annyi idő lenne a mosogatás…


Vasárnap délután mosogattam, még mindig nedvesek az edények, pedig azóta nem is csuktam be az ablakokat (és az egyik ablak közvetlen a csepegtető felett van), meleg van, odasüt a nap. (A mérős kütyü szerint 25 fok és 52% páratartalom)

Nem tudom mi kéne még hogy száradjon… :(

jún. 18. 17:10
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egészen furcsa, amit írsz, soha nem tapasztaltam ilyet, csak arra tudok gondolni, hogy valahonnan permetszerű vizet kapnak folyamatosan az edényeid.
jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Elèg fura, hogy napok múltán is vizes egy edény a csepegtetőn. Pár órán belül száraznak kéne lenni, mert elpárolog róla a nedvesség. Nem lehet, hogy túl magas a páratartalom a lakásban? Nem tapasztalsz penészedést?
jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 L.. István ***** válasza:
100%
Ott valami komoly gebasz van, 14 óra körül mosogattam el, már minden száraz.
jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7

Télen mindig van penészedés, nyáron elvileg jobb, ilyenkor csak 50-60% körül van a pára.

jún. 18. 17:43
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Es a mosott ruhák hogy száradnak? Azok is lassan? Valami nincs rendben a lakással.
jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!