Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell zoknit jól stoppolni?

Hogy kell zoknit jól stoppolni?

Figyelt kérdés
Rosszul ugyanis tudok. Beledugtam egy villanykörtét, ahogy régen anyumtól láttam, és összehúztam a lukat tűvel, cérnával, de az első használat után újból kilyukadt.
2010. okt. 18. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem stoppolás, hanem varrás. Stoppoláskor egy plusz anyagot varrsz bele.

Egyébként a "rossz" módszered valójában jó. Arra kell ügyelni, hogy ne közvetlenül a lyuk szélénél a szélső szálba varrj bele, mert az valóban azonnal lefoszlik.

3-4-5 szállal beljebb varrd, tehát rátartással, így nag valószínűséggel nem lyukad újra.


Bár a mai zoknikat kb nem is érdemes megvarrni, nagyon hamar elfoszlik az anyag...

2010. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
szerintem ne stoppold mert ezek a mai zoknik Sz@rok ezert nem eri meg az idot fecserelni vele.
2010. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Ennyire szegények vagytok,hogy nem telik egy csomag piacos zoknira?Vagy egy párra.De internetre van pénz.
2010. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

2hete én is stoppoltam a zoknimat, nem azért mert nincs rá pénz, hanem mert védem a környezetet :P


Amúgy én is villanykörtén csináltam, de pár mosásra rá szétfoszlott a körülötte lévő anyag...vagyis ez egy frotír talpú zokni volt és kipotyogtak körülötte a frotírszálak :((( pedig ráhagyással stoppoltam... :( Én arra jutottam, hogy ha jó lett volna még egy évig (itthon hordtam volna) akkor érdemes megcsinálni, de így hogy csak 3x tudtam felvenni, így nagyon nem érdemes :(((


Én arra gondoltam, hogy veszek posztót és rávarrom a talpára XDDDDD na az tuti nem kopna ki egy ideig XXDDDD

2010. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Mekkora hős vagy utolsó,hogy az egy pár büdös zokniddal véded a környezetet.Még a végén a Greenpeace-től megkapod a tiszti keresztet,és a kossuth-díjat.
2010. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

60%-as!


Te agyilag ZOKNI vagy!


"tiszti keresztet,és a kossuth-díjat."


Inkább olyanokat írj, amikről tudod mi és micsoda! Így csak saját magadat égeted be, te, TE ZOKNI!

2010. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Elég gyengécskére sikerült ez a visszavágás...kiábrándítóan gyengére.Menj,stoppolj egy zoknit.Hátha megáll neked.
2010. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
ott a pont utolso;)
2010. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is ebben a témában keresgéltem.

Szerintem ezt kerestétek:

http://www.youtube.com/watch?v=4nY1jTVyBE0&feature=related

2012. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nem igazán értem miért kell így leszólni az embereket, úgylátszik nagy az elkeseredés, s ez valamelyest kompenzálja a lelkivilágot....ha stoppolni akar akkor stoppoljon.
2014. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!