Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan es mivel lehet szep...

Hogyan es mivel lehet szep tisztara mosoni a cipo altal megfogott, foltos zoknit?

Figyelt kérdés
szines es feher zoknijaimat a cipom orra belulrol es a talpbetet mindig fekete foltot hgy, ezt hogyan lehet hatasosan eltunteni? koszi a valaszokat elore is
2008. aug. 28. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ez engem is érdekelne.A párom cipője sárga, és csak fehéz zoknija van, és mind sárga talpú lett.Én cloroxal mostam 90 fokon, de nem segített.Próbáld ki hátha neked bejön.
2008. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
a párom fehér zoknija minden túlzás nélkül fekete volt, de elég sokáig sikáltam-öblítettem-sikáltam-öblítettem... vanish szappannal, egy kis darabkával, utána clorox kb fél napig és úgy mostam ki. Szép lett.sztem a vanish csodákra képes. :-D
2008. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!