Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet kapni cipőre húzható...

Hol lehet kapni cipőre húzható zoknit?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szépség és divat/öltözködés kategóriába illene, de úgy gondolom, oda inkább fiatalok járnak, ők pedig nem hiszem, hogy foglalkoznának ilyennel.Úgy hallottam, hogy van kifejezetten ilyen célra készített zokni.Csak azt nem tudom, hogy hol lehet kapni.
2010. dec. 1. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
az milyen? es miert huzunk a cipöre zoknit? sztem vegyel egy jo nagy zoknit, aztan azt ra lehet huzni a cipore, ha nagyon akarod, csak nem ertem hogy az miert jo.... segitenel?
2010. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Télen havas, csúszós időben szoktak zoknit húzni a cipőre egyesek, hogy ne csússzon a cipő talpa.

A sima zokni azért nem jó erre a célra, mert a hótól vizes lesz, majd a hideg miatt megfagy, tehát ismét ugyan ott van az ember, ahonnan indult. Épp emiatt készítenek már direkt erre a célra cipőre húzandó zoknit, aminek nem tudom pontosan milyen a talpa, de az nem vizesedik át,így nem fagy meg, és így nem csúszik.

2010. dec. 2. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem már. Zoknit még nem láttam ilyet, de van ilyen csúszásgátló bigyó erre a célra, itt találod:


[link]


Kéz és lábtörésmentes telet!

2010. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Ez jónak tűnik.
2010. dec. 4. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!