Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ovis gyerek ruháiból a foltot...

Ovis gyerek ruháiból a foltot mivel szeditek ki ? Ha egy két folt nem jön ki azért bekülditek benne az oviba ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Marhaepe szappannal, az majdnem mindent kiszed. Amit nem, azt kiszedi a napfény, ha kint tudok teregetni.


Tényleg csak néhány foltos ruhája van, azokat nem adom rá oviba.

2022. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Vanish folteltávolító? Ne add rá. Soha sehová ne vidd foltos,picit lukas, kisebb vagy nagyobb ruhában. Megfognak szólni. Jó lesz max játszósnak.
2022. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az van de szinte semmit nem szedd ki .Minden ruháját leeszi kezdem unni.
2022. febr. 28. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Megszólnak az oviban ha foltos marad a mosott ruha?

Bocs, én még ezek előtt állok a gyerekkel.

Eddig DM folttisztítóval szedegettem ki a kajafoltokat (paprikás foltok makacsabbak) de simán ráadtam, játszótérre, kabát alá jó volt meg itthon a 3. napi váltásnak ha épp az jött a sorban…


Oviban tényleg csak tip-top lehet őket leadni?

Jó, gondoltam hogy nem koszosan viszem, de ha pl összefirkálja filccel egy csíkban vagy más foltot szerez és nem jön ki, azt már hagyjuk?

2022. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szóltak meg mert nem vittem úgy ,csak már kezdet boszantani,hogy egy folt miatt kell mindig új ruhát venni mert azért nem jött ki minden folt teljesen.
2022. márc. 27. 01:12
 6/7 A kérdező kommentje:

"Oviban tényleg csak tip-top lehet őket leadni?


Jó, gondoltam hogy nem koszosan viszem, de ha pl összefirkálja filccel egy csíkban vagy más foltot szerez és nem jön ki, azt már hagyjuk? "



Igen nem érdemes rá adni engem is ez zavar.


Úgy oldottam meg ,hogy az ovis ruhát csak oviban hordhatja, és ne törölje a ruhájába a zsíros kis kezét ebédnél, már nem törli .😊✌️

2022. márc. 27. 01:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Vanish-re + 1 szavazat.
2022. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!