Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A szállodákban mit csinálnak...

A szállodákban mit csinálnak a törölközőkkel, köntösökkel, hogy annyira puhák?

Figyelt kérdés
Nekem itthon olyan durvák, kemények, bármivel is mosom őket. Öblítőt sokáig nem használtam, mert hogy akkor nem szívják a vizet állítólag. De ha öblítőztem, akkor is kemények voltak. Nem tudom a szállodákban hogy olyan puhák.
2022. febr. 11. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyobb részben nem a mosáson múlik, hanem azon hogy az anyaga milyen.
2022. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Öblítő nélkül kell mosni és szárítógépben szárítani. És persze egy jó törülköző is kell hozzá.
2022. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Jó minőségűek a törölközők, szárítógépem viszont nincs sajnos.
2022. febr. 11. 13:20
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint egy törölköző "puhasága" nem arányos a minőséggel. Vettem már jó minőségű durva törölközőt és a sarki kínaiban puhát is.
2022. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szobalány vagyok, a törölközők egy része nagyon puha, mások meg durvábbak, akkor is, ha együtt vannak mosva. Ez alapján az anyagtól függ.
2022. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Anyagfüggő.
2022. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. febr. 11. 15:22
 8/15 anonim válasza:
Szerintem a mosószertől is függ, mikor Perwoll gyapjúval mostam mindig pihe-puha volt, sima mosószerrel kemény. Meg elvileg alacsonyabb hőfokon sem lesz annyira. Meg persze az anyagától is.
2022. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A szárítógép a titok, milliószor puhább minden, ami abban szárad.
2022. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A Perwoll gyapjú mosószert még nem próbáltam, de most ki fogom próbálni. Szárítógépem nincs, nem is fér el sajnos, nagyon pici a fürdőszoba, alig lehet megfordulni benne, a mosógép fölött rögtön a bojler van, így oda sem tudom tenni a szárítógépet, pedig jó lenne egy nagyon.
2022. febr. 11. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!