Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az udvaron teregetett törölköz...

Az udvaron teregetett törölközők mindegyikén van 1 (némelyiken 2) légy/darázs piszok. Mossam ki újból mindet, vagy van egyéb megoldás is?

Figyelt kérdés
Kint volt a 6 törölköző 2 napig, mert mire megszáradtak, újból megáztak (kicsit) - ill. este, amikor hazajöttünk, már benedvesedtek a lecsapódó párától.
2019. márc. 19. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Én a sajátomat kimosnám, de a tiéd nekem jó így is. Neked jó így?
2019. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én egy ffi vagyok - kérdezhetek az értelmesebbik nemtől ilyen indokolatlannak látszókat. Arra gondoltam, hogy "helyileg" elkövetni valamit, hogy ne kelljen újra mosni és teregetni...de ezek szerint "negatív"
2019. márc. 19. 10:13
 3/11 A kérdező kommentje:
...pl. ecet/ecetes víz....ecetes olló...(?)
2019. márc. 19. 10:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kimosnám, ez biztos. Nem igen létezik más megoldás.
2019. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Rázd ki a ruhát és kapirgált le a légyszart. Nem kell ezt túlbonyolítani. :)


Ha van udvarod, csinálj olyan ruhaszárítót aminek van teteje, elég egy fóliatető ami sátorszerűen befedi, bár én csinálnék lehajtható oldalát is. Na ezt viszont jól megbonyolítanám! :)

2019. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek - majd még meggondolom a lépést..
2019. márc. 19. 11:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos a higiènia, nyugudtan kapirgàld le... de a normális lépés az újra mosás.
2019. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan*
2019. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi-csak azt fogom nehezen, hogy egy olyan kis pöttyöt nem lehet úgy eltávolítani, hogy a higiénia se szenvedjen csorbát - és ne is kelljen az egész (nagy, fürdő-)törölközőket újra kimosni...és persze reszkírozni, hogy ismét rápöttyintenek. Télen egyszerűbb volt, mert eszembe se jutott az udvaron tergetni. Most, hogy javul az idő, ez már nehéz dilemma lesz.
2019. márc. 19. 18:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Szárítógép. Három óra 7kg ruha, puha minden, nem dísztelenkedik az udvaron, hétvégén ha tíz kör ruha lenne, akkor sem. Meg ha egy kabátod van, azt is összekoszoltad, akkor egy gyors mosás után szárító, onnantól teendő nincs vele.
2019. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!