Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elő szokott fordulni, hogy...

Elő szokott fordulni, hogy kimarad a hétvégi takarítás?

Figyelt kérdés
Hétvégente szoktam normálisan kitakarítani, hétköznap csak amit nagyon muszáj, pl konyhaasztal alatt, körül felsöprök, stb. Viszont most olyan beteg vagyok, hogy valószínűleg kimarad a takarítás. Ilyesmi másnál is előfordul, vagy csak én vagyok ilyen trehány?
2022. febr. 5. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy kijönnek a tavaszi munkák,bizony sem idő,sem erő nem marad erre. Nem a lakásnak élünk.
2022. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nem létfontosságú. Kb az utolsó helyen áll
2022. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

8: Nem délután dolgozom, hanem 7-15 óráig, csak annyi munka van, hogy még otthonról is muszáj melóznom...

2022. febr. 6. 08:19
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Akkor közben érdemes lenne a takarítást megcsinálni, mivel az más jellegü munka, naponta max. fél óra és utána könnyebben megy megint a gép elött ülés
2022. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Én hétvégén takarítok, de betegen tuti nem állnék neki.
2022. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell mindenáron rábeszélni valakit, hogy esténként takarítson? :D Én pl. azt utálom. Hazaérek munkából, fáradtan, szeretnék pihenni és nem még nekiállni itthon is dolgozni. Most nem egy mosás bepakolásáról beszélek nyilván, mert attól azért nem törik le az ember keze.

Mi mindig hétvégén takarítunk, de alapvetően is rendet tartunk, így a férjemmel ketten nagyjából 1,5-2 óra alatt csillivillire vágjuk a lakást. Ha elutazunk, vagy betegek vagyunk, akkor egy hétvége kimarad. Vagy kibírjuk következő hétvégéig, vagy ha nem tudjuk nézni, akkor egy este bepótoljuk, de nálunk nem ez az alap.

2022. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"most olyan beteg vagyok, hogy valószínűleg kimarad a takarítás. Ilyesmi másnál is előfordul, vagy csak én vagyok ilyen trehány?"

Fogalmad sincs a trehány szó jelentéséről...

2022. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!