Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elő szokott fordulni, hogy...

Elő szokott fordulni, hogy kimarad a hétvégi takarítás?

Figyelt kérdés
Hétvégente szoktam normálisan kitakarítani, hétköznap csak amit nagyon muszáj, pl konyhaasztal alatt, körül felsöprök, stb. Viszont most olyan beteg vagyok, hogy valószínűleg kimarad a takarítás. Ilyesmi másnál is előfordul, vagy csak én vagyok ilyen trehány?
2022. febr. 5. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván betegen nem állnék neki takarítani, az tuti! Sem hétvégén, sem egyébkor.

De az igazság az, hogy nem takarítok hétvégén még egészségesen sem.

A hétvége a családé, a pihenésé, a programoké. Hétköznap napi fél-egy óra alatt meg lehet csinálni egy helyiséget és alapban rendet kell tartani.

2022. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam MINDIG kimarad, mert a hétvége nem arra való, hogy takarítással töltsem!

Folyamatosan rendet tartunk, minden nap "takarítunk" egy-egy helyiséget, hét végére nem marad extra takarítani való.

2022. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az egyessel. Betegen soha nem takarítanék, a gyógyulás az első.
2022. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is általában folyamatosan rendet tartok. Nincs konkrét hétvégi takarítás, maximum havi 1x egy nagyobb takarítás. A kisebb dolgokat meg letudom hétközben amikor hazaérek.
2022. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tényleg az lenne az ideális, ha hétköznap kitakarítanék, de délutánonként még itthonról dolgozom, nincs este már lelkierőm nekiállni takarítani. Meg szeretem is, ha kitakarítok, és "egyszerre" lesz tiszta az egész lakás.
2022. febr. 5. 19:50
 6/17 A kérdező kommentje:
Rajtam kívül senki se takarít hétvégén? :)
2022. febr. 5. 19:51
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mi 3 hétig kovidosak voltunk, egy fűszálat nem tettünk keresztbe, annyira semmi erőnk nem volt, a vécére is másztunk. Nem ett meg minket a retek. Téged sem fog, ha amúgy rendszeresen takarítasz.
2022. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

#5

Ha délután dolgozol, akkor miért nem szánsz rá délelőtt egy kis időt?

Gondolom egyedül élsz, mert egyébként fel sem merülhetett volna a kérdés, hogy betegen TE takarítsál e.


Nem tudom, hogy ki takarít hétvégén (6-os kérdésed) de nagyon elszomorítana, ha ez lenne az emberek többségének a hétvégi pihenése, kikapcsolódása.

2022. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Betegen ne takaríts, ha nincs energiád hozzá. Én mindig apránként takarítok. pl reggel mielőtt elmegyek dolgozni, akkor felmosok vagy időzítővel berakok egy mosást, ami kb akkor lesz kész, amikor haza érek. Így én csak ritkán tartok "nagy" takarítást. A nagytakarítás az kb ablakpucolás, szőnyeg mosás stb.
2022. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Én általában hétvégén takarítottam, mert máskor nem volt időm. De betegen biztosan nem csinálnám, még egészségesen sem volt "kötelező", akkora kosz nem képződött 2-3 hét alatt, ami látható lett volna. Viszont alapvető rendrakás természetes, rumli sosincs nálam.
2022. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!