Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van még, aki árasztásos...

Dagadozó Agy kérdése:

Van még, aki árasztásos módszerrel mossa a toalettet?

Figyelt kérdés

Általában az kagylót meg az ülőkét lefröcskölöm mosószerrel jó alaposan, aztán fél óra múlva tiszta vízzel leöblítem. A nagyja a lefolyóba megy, de ömlik bőven a földre is. Azt felszedem felmosóronggyal.


Csinálja még így valaki?

Aki nem, hogyan csinálja?



2022. febr. 4. 18:47
A kérdező szavazást indított:
A kérdésben leírt ömlesztős módszert használom
Máshogy takarítom a toalettet, lent leírom válaszban
Máshogy takarítom a toalettet, nem írom le, hogy hogyan
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nyugtass meg, hogy nem panelben laksz!
2022. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:
69%
Jó gusztustalan elmélet.
2022. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A takarítőnő a munkahelyen. Én személy szerint nem tartom túl higiénikusnak de ahány ház annyi szokás. Én így csinálom: nedves, fertőtlenítőkendővel körbetörlöm az egészet kívülről, a peremet is, deszkát is, fertőtlenítőt fújok az egészre, 15-20 perc múlva letörlöm wc papírral ha még nedves, majd bele töményen domestost, min 1-2 óra múlva leöblítem es átsikálom kefével, utána mosom fel a wc-t fertőtlenítős vízzel.
2022. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egy lakótársam (diplomás ember) volt ilyen igényes.


Egyszer megyek a fürdőbe, azt látom, hogy áll a kádban a retkes víz. Mert ő úgy gondolta, hogy ha feláztatja és csak leereszti akkor megspórolja a kád sikálását :D

2022. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről, mit a 3. hozzászóló, belülről gumikesztyűben szivaccsal a perem alatt is áttörlöm. Szintén Domestost használok, a feketét, a WC-hez valót. Tisztítás előtt mindig kimerem a lefolyóból is a vizet, és azt is áttörlöm. Még mindig olyan hófehér, mint új korában.
2022. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!