Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tudnám eltűntetni a...

Hogy tudnám eltűntetni a macska pisi szagot a kanapéról ?

Figyelt kérdés

Ivartalanitás után 2napra a cica(nőstény) a kanapéra pisilt. Másnap elmentem venni a Fressnapf-ba szag- és folteltávolító sprayt de semmit nem segített. Ecetes vizet is próbáltam még büdösebb lett tőle. A kanapétól nem szeretnék megválni szóval az nem opció. Ha van bármi féle tippetek vagy megoldásotok ne tartsátok magatokba!


Minek a macska lakásba és hasonló kommentek nem érdekelnek! Segítség kell, nem oktatás!


Köszönöm Mindenkinek! :)



2022. febr. 1. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Pár nap és sokkal enyhébb lesz, vagy inkább teljesen kimegy. Legyél türelemmel. Viszont barikádozd el azt a részt, őnagysága ne avassa fel újra. Sima mosószeres vízzel és szivaccsal megpróbálnám, vagy az örök klasszikus szódabikarbónával.
2022. febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csak az ipari kárpittisztító segített. Pár ezerért kibérelhető. A többi megoldás csak kínlódás volt.
2022. febr. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Az a kanapé sajnos kuka. Maximum megszokni tudod a szagot vagy enyhíteni, de ugyanúgy érezhető marad.
2022. febr. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Nedvesítsd be, majd dörzsölj bele szódabikarbónát, és hagyd megszáradni. Utána porszívózd ki. Ismételd meg, ha szükséges.
2022. febr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj hogy ha jól értelmezem, másnap vettél folttisztítót tehát egy napig állni hagytad a pisit a kanapén. A szövet szépen beitta, és ha a felszínen kezeled is, tehát eltűnik a folt, a szövetekből sose veszed ki teljesen. Rögtön kellett volna tenni valamit. Én is a kárpittisztító bérlésre szavazok, talán az segíthet, és legközelebb figyelni hogy a cica ne másszon fel a kanapéra.
2022. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! A kárpit tisztitás úgy nézki bevált, a pisi szag eltűnt, már csak az ecetet lehet érezni, de azt is már alig.
2022. febr. 1. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Kétlem, hogy kiment a szag, inkább arról van szó, hogy ideiglenesen elnyomja a szagát az ecet.
2022. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
7# tévedsz, kimehetett simán. Nekem ivartalan cicáim vannak, minimális szaga van a pisijüknek, az sem a tipikus szúrós macskapisa, teljesen más. És bizony hamar kimegy.
2022. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!