Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen ötletek,eszközök...

Milyen ötletek,eszközök vannak, amelyek megkönnyíthetik az életem?

Figyelt kérdés

Lehet ez akár egy gazdaságosabb , vagy hatékonyabb, vagy környezettudatosabb eszköz, gép, ötlet.

Egyedül élek férfiként és minden házimunka rám vár.Sokszor nehezen tudom beosztani az időmet hogy a feladatok is 100%-osan el legyenek végezve, de mellette azért legyen szabadidőm is.

Szóval keresek egy praktikus időbeosztást, amivel hatékonyabb tudok lenni a házimunkában,mondjuk kevesebb időmbe kerül,olcsóbb,vagy esetleg környezetbarát.Valamelyik a 3 közül,vagy akár 3 in 1 :)

Nemrég lecseréltem a porszívómat vezeték nélküli álló aksisra.Ez pl. tökéletesen bevált.Sokkal kényelmesebb és gyorsabb is.



2021. dec. 10. 19:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
91%

Robotporszívó. Máris megúsztál két söprögetést, az teszi a dolgát akár mindennap akkor is, ha nem vagy otthon.

Vagy ha már söprögetés van vagy, akkor vegyél egy álló porszívót, azzal azért lényegesen gyorsabban lehet haladni. Nem is gondoltam hogy a mai világban valaki még söpröget otthon. :D

A többit szerintem nem lehet megspórolni. Illetve a heti két felmosást, amelyikből az egyik alapos, nem is igazán tudom értelmezni. Mit csinálsz te otthon, hogy hetente kétszer kell felmosni? Mindenesetre ezt is megoldja egy jobb robotporszívó...

A rendszerkövetés azért jó, mert egyszerre sokkal rövidebb ideig tart a takarítás, mintha hagyod elúszni a lakást és hetek múlva próbálod meg összerakni. Én is takarítok inkább hetente, főleg mert a második-harmadik héten már okádnék a portól, bárhova nézek. Hetente takarítás mellett meg nem is látszik még koszosnak semmi. :)

2021. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha kirázod a ruhát, mielőtt kiteregeted, esetleg vállfán szátítasz, nem vagy kevesebbet kell vasalni.

Mosogató gép, robotporszívó. Szobainas/külön polc az enyhén használt ruháknak (én nem vagyok ízzadós, télen a pólók, ingek azért 2-3 használatot bírnak)

2021. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!