Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen ötletek,eszközök...

Milyen ötletek,eszközök vannak, amelyek megkönnyíthetik az életem?

Figyelt kérdés

Lehet ez akár egy gazdaságosabb , vagy hatékonyabb, vagy környezettudatosabb eszköz, gép, ötlet.

Egyedül élek férfiként és minden házimunka rám vár.Sokszor nehezen tudom beosztani az időmet hogy a feladatok is 100%-osan el legyenek végezve, de mellette azért legyen szabadidőm is.

Szóval keresek egy praktikus időbeosztást, amivel hatékonyabb tudok lenni a házimunkában,mondjuk kevesebb időmbe kerül,olcsóbb,vagy esetleg környezetbarát.Valamelyik a 3 közül,vagy akár 3 in 1 :)

Nemrég lecseréltem a porszívómat vezeték nélküli álló aksisra.Ez pl. tökéletesen bevált.Sokkal kényelmesebb és gyorsabb is.



2021. dec. 10. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit az az érzésem hogy te vagy a lakásért, és nem a lakás van teérted....

Ahogy a 10-es is írja, ez már mánia, és nem normális rendszeretet.


Nő létemre elég hamar elmenekülnék előled... :)

2021. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Hát nálam minden a helyén van,az biztos :)

Szerintem amúgy egyáltalán nem viszem túlzásba.1 héten 2 szer szoktam összesöpörni a ház minden helységében.Az egyik söprésnél fel is szoktam mosni.És ezeken kívül hétvégén van egy nagyobb takarítás.Portörléssel,porszívózással és alaposabb felmosással.Ezen kívül a fürdőkádat,mosdókat wc-ket,mosogatót,konyhapultot egyszer szoktam takarítani egy héten.Aztán ezen kívül vannak ilyen 1-2 havi teendők,mint konyha,fürdő csempe,hűtő,sütő,lefolyók meg hasonló dolgok.

Szerintem erre nem lehet azt mondani hogy nem normális :)

Ami ebben talán tényleg nem normális,hogy követem a rendszerem,tehát akkor is megcsinálom a dolgokat hogyha nem látom koszosnak :)

Nyilván ha képbe kerülne egy párkapcsolat,vagy akár együttélés,akkor változnának a dolgok.Egy új rendszert alakítanék ki,amiben mindenki jól érzi magát. :)

2021. dec. 10. 20:43
 13/22 anonim ***** válasza:
48%

Ha nő létedre azért menekülsz egy pasitól, mert nem eszi meg a kosz akkor nálad vannak nagyobb gondok.


Miért baj ha takarít??? Nem is értem.


Inkább takarítson, mint a büdös zoknikjait, boxerjeit, szemeteit nekem kelljen utána szedegetni.

2021. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
13: egybites vagy????? Sezrinted csak az a két véglet létezik, hogy valakit megesz a kosz - vagy pedig naponta mániákusan takarít, és minden porszemet egyesével eltávolít...???
2021. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
45%

És az, hogy mindennap akár takarít az miért is lenne tisztaságmánia és betegség? Kicsit jobban nézzél utána mi számít már beteges takarításnak... Nem az amit a kérdező leír. Én se így takarítok, mint a kérdező de a kosz se esz meg 😂😂😂


Elég sok ember tisztaságmániás ha vki mindennap takarít valamit 😂😂😂


Stílusból max te vagy egybites 😂😂😂

2021. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem is takarítok minden nap.Egy héten 3 napom is van mikor semmiféle takarítás nincs a napomba ! Az meg majdnem a fele a hétnek...úgyhogy csak félig vagyok mániákus ;-)

Jó,az ilyen mosogatás,meg mosogató,mosdók,fürdőkád kitörlése alap mindennap.De gondolom senki nem hagyja maga után koszosan a fürdőkádat egy fürdés után...

2021. dec. 10. 21:25
 17/22 anonim ***** válasza:
20%

Pont az ilyen kényszeres takarítókról van sorozat a tv-ben.

Persze meg lehet magyarázni, hogy nem vagy az.


Amúgy költözz össze azzal az 1 bites nővel. Jól ki fogtok jönni egymással.

2021. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%

Én is egyedülálló férfi vagyok, csak van egy pici felfogásbeli különbség köztünk.

Te rendszeresen takarítasz,

és meg rendszeresen utazgatok.

:)

2021. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Most igazából mi a kérdés?


Csodák nincsenek, a gyapot nem szedi le magát. Szerintem ez már túlzott takarítás.


Beszélhetünk róla, hogy ez milyen király dolog, de én biztos nem csesznék el erre ennyi energiát és időt, mert az így is kevés van az életben.

2021. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
33%

De sok itt az igénytelen basszus...


Akkor én is beteg vagyok, mert mindennap takarítva van? Mert fél órát áldozok az életemből?


Azért megnêznêm itt egyesek lakását.

2021. dec. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!