Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás után büdös ruha?

Mosás után büdös ruha?

Figyelt kérdés
Mosás utáb mindig büdösek a ruháim, de amikor megszárad illatos. Mostanában merült fel a probléma. Nem váltottam öblítőt (Lenort használok) és nincs baj a mosógéppel. Mit tehetnék?
2021. jún. 23. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Köszi de részletezhetnéd is. Mert nagyon sok hiper víztakarékossal az a baj hogy 4 órás program után is büdös a ruha. 40 fokban beleizzadsz a pólóba, kimosod megszárad felveszed és pont olyan mint mosás előtt. Víz hozzáadásával probléma azonnal megszűnik és még csak 4 órát sem kell dolgoznia.


Mosószódát több éve használjuk. Csak a legdrágább mosószerek vetekednek a mosási képességeivel. Soha semmilyen hátrányát nem tapasztaltuk. Nem allergizál az arra érzékenyeknél mint a por alapú mosószerek. Csak előnyével találkoztam. Fillérekbe kerül, papír zacskóban lehet kapni, semmi műanyag, szagtalan, környezeti terhelése minimális bármelyik mesterséges mosószerhez képest. Kíváncsi vagyok mi miatt nem jó automata mosógépbe... Csökken a gép élettartama? Szuper de 5-7 évente úgy is cserélni kell, van amelyik éppen hogy túléli a garanciát. Gyakrabban kell javíttatni? Mindig az elektronika füstöl el... Vizköves lesz? Semmivel sem lesz vízkövesebb. Tönkremennek a ruhák? Ez sem igaz, de amúgy meg arra van tervezve hogy pár évente másikat vegyél abból is. Ezeket olvastam/hallottam.

2021. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A "szuper víztakarékos" pontos neve micsoda? Az az a fajta aminek örökké csobog a vize?
2021. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem is szuper víztakarékos LG mosógépem van, soha egy ruhám sem maradt büdös, koszos, foltos.
2021. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!