Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás után büdös ruha?

Mosás után büdös ruha?

Figyelt kérdés
Mosás utáb mindig büdösek a ruháim, de amikor megszárad illatos. Mostanában merült fel a probléma. Nem váltottam öblítőt (Lenort használok) és nincs baj a mosógéppel. Mit tehetnék?
2021. jún. 23. 20:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
után* bocsi
2021. jún. 23. 20:35
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Mármint amikor kiszeded akkor büdös? És a gép nem büdös? Mert szerintem ott lesz a gond, ki kéne takarítani.
2021. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
A kiürítő csőnél (ami a falba megy) ott lesz a gond, nálunk is elő szokott fordulni. Szedd ki, fertőtlenítsd ki és elmúlik. Nekünk ez bevált. 🙂
2021. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a gép nem büdös, de mindenképpen ki fogom takarítani🙂
2021. jún. 23. 20:53
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem a gép, hanem a kivezető csatlakozó 🙂
2021. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy a cső, az első válaszolónak a kérdésére is válaszoltam🙂 Bocsánat, hogy félreéethetően írtam
2021. jún. 23. 21:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Csatornaszagod van, nincs bűzzárad-szifonod. Vagy ha igen, elpárolog a víz a melegben, vagy akármi más is lehet. Ez új ház(új albérlet) gányolás volt a csövekkel, stb? Mindennap van használva? Mikor volt a mosógép szűrője takarítva? Mindig nyitva van hagyva a gép? Mikor volt utoljára 90 fokos mosás rajta?
2021. jún. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Modern gépek egy pohár vízben lögybölik a mosandó ruhákat, az sok esetben nem elegendő. Büdös maradhat mosás után is. Gép függően több víz tud segíteni. Mosószer is okozhatja, vagy öblítő. Simán mosószódával mosok teljesen szagtalan.
2021. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk régi mosógép csinálta ezt, hiába takarítottuk ki, hiába lett szűrő, kifolyó minden kipucolva, 90 fokos mosógép tisztító programmal és szerekkel, egyszerűen valami nem klappolt vele és hiába öntöttem bele bármit, a ruháknak büdös, poshadt vizes szaga volt. Pedig nem hagytam állni benne. Én inkább vettem egy újat, a régit meg beszámítattam a boltnál.
2021. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-asnak csak szólok, hogy egyrészt a modern mosógépek sem egy pohár vízben mosnak, másrészt pedig a mosószóda nem automata mosógépbe való!
2021. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!