Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki hetente egyszer mos hogy...

Aki hetente egyszer mos hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Mi ketten vagyunk a férjemmel. Vagy mindennap mosok, vagy 2 naponta 2-3 adagot. Összejön egy héten: 1 adag törölköző, 1 adag ágynemű, 1 adag színes, 1 adag fekete, 1 adag sportruházat, 1 adag kutyázós ruha, 1 adag ing, 1 adag farmer, és ezek mellé mindig van valami extra, például ágytakaró, konyharuhák, díszpárnák, takarók, paplan stb. 5 kg-os kapacitású gépem van.
2020. ápr. 25. 16:44
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
25%
Pedig pont az ágyneműt nem kéne 30 perces kamuskodással pacsmagolni. Szó szerint abban töltöd a fél heted... A ruhák csak pár órát vannak rajtad.
2020. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
A selyemblúz pedig nem macerás, csak azért kell a pamutcucctól külön mosni, mert selyem...
2020. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
57%

#41, ahogy láthattad, fertőtlenítő öblítőt teszek hozzá, ami elpusztítja a baktériumok, gombák, stb 99%-át...


Fizikailag nem vagyok koszos, nem földes retkes ruhában fekszem ágyba, hanem tisztán, minden nap új pizsamában. Nem foltot kell kierőszakolni belőle, hanem tisztává tenni..


Legyen már elég ennyi..

2020. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
0%

"fertőtlenítő öblítőt teszek hozzá, ami elpusztítja a baktériumok, gombák, stb 99%-át."


Egészségedre. Igaz sokkal olcsóbb lenne ha egyszerűen csak magasabb hővokon mosnád, de a te pénzed, te életed.

2020. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
57%
Miért is? Dm-es öblítő 370 Ft körül van. A mosás így 2 óra helyett 30 perc, és nem kell 60 fokon mosni, elég 30 fokon. Kevesebb víz, kevesebb áram, okoska.
2020. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
83%
Gyerekként soha nem gondoltam volna, hogy a felnőttek között milyen parázs vitákat képes generálni az, hogy ki hány fokon meg milyen öblítővel mos. :DDDD
2020. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
58%
unatkozó háziasszonyok vagyunk mind. az én házam az én váram, ne ugassa le senki :D :D
2020. ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy mos ahogy szeretne, tud, akar, lehetőségei engedik.

Itt az a probléma, meg úgy általánosságban ezzel az oldallal, hogy nem tudják mások véleményét elfogadni, és a végletekig képesek elmenni azért, hogy nekik legyen igazuk, és hogy az övéké legyen az utolsó szó. Nekem ez döbbenetesebb, mint az, hogy valaki 30 percig mossa csak az ágyneműt...

2020. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!