Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a fontosabb számodra? Hogy...

Mi a fontosabb számodra? Hogy rend legyen elobb vagy fott etel

Figyelt kérdés
Ugy ertem ha döntened kell hogy kupis a lakas takarítasz vagy fozol ??
2019. nov. 26. 10:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%

Lehet normális szendvicset is készíteni ám. Főtt kajából a legtöbb vitamin kifő.

Az én anyám is ilyen főttkaja mániás, nekem is az agyamra ment vele. Mondjuk még ma is.

2019. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
12%
Nem azt mondom, hogy egészségesebb a szendvics, hanem hogy az is lehet ugyanolyan egészséges, mint a főtt kaja, attól függ miből áll! (Például soproni felvágott, salátalevél, hagyma, sajt?)
2019. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
14%

#11 Bár élnének még a szüleim,én ölni tudnék értük!



Nálunk mondjuk édesapám balhézott volna,ha nincs napi 1x főtt étel az asztalon!

10évesen hülyeségnek tartottam,de +35 vagyok!Igaza volt!A főtt étel nem cserélhető le "salátás szendvicsre"

Bár mit hivunk fött ételnek?!A tészta ~15 perc alatt megfől,hozzá gomba/kukorica konzerv +ketchup és kész a kaja,AMI meleg.

De a fagyasztott zöldség+ zacskós leves kombó se rosszabb!


A nagyi féle 3-4 órás tyúkhúsleves,friss zöldséggel,na azt mondjuk ritkábban készítek.

De a krumplistészta is leegyszerűsithetöbb krumplipüréporral (bár én tejport használok)

2019. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

10: Épp a főzéssel csökken a tápanyagtartalom.

A hideg nem kell, hogy kenyér legyen, én pl. pont nem szeretem a tésztaféléket, zöldséget és tejterméket szoktam enni, magvakat, mindenfélét. Ha kenyérfélét is, akkor pl. 1 kiflihez 5 dkg vaj, 8 dkg tonhalsaláta is elfogy.

2019. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
En a rendet teszem elso helyre... nem nagytakarításra gondoltam csak rend rakás amikor mindnet a helyre teszel porszívózás mosogatás mosas napi rutin.. nekunk 140 nm es lakásunk van 2 gyerek , sokszor van hogy ferjem leszól azert mert eloszor takaritok aztan főzöm az ebedet...de en nem tudok ugy fozni hogy nincs körülöttem rend....koszonom a valaszokat...
2019. nov. 26. 19:07
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

Hmmm,140nézetméter?!

Kösz,kihagynám!

Miért nem elég a 60!

(Oké,más az örököltem,meg más az épitettem)

{€z a jó szülő vagyok és gondolok a gyerekeimre....,meg gondolkozz.Vajon ők is ezt akarják?!}

De akkor a párod és a gyerekek is besegíthetnének,még ha háztartásbeli vagy is.

2019. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%
16: Nem csak vételára van, fenntartása és felújítása is, elég húzós 140 nm, igen.
2019. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%

Éhesen nem lehet semmit csinálni.

Főtt kaja legalább kell egyszer egy nap. (Ki honnan szerzi be, az a maga dolga.)

2019. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%
#18 "like"
2019. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
21%
De neki nem mindegy mikor főzöl? Szerintem igazad van, kupiban nem lehet főzni. Nem kényelmes.
2019. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!