Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a fontosabb számodra? Hogy...

Mi a fontosabb számodra? Hogy rend legyen elobb vagy fott etel

Figyelt kérdés
Ugy ertem ha döntened kell hogy kupis a lakas takarítasz vagy fozol ??
2019. nov. 26. 10:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem kosz van, hanem "csak" kupi, akkor azt gyorsan el lehet tüntetni.

Hacsak nem 150 m2-en minden helyiségben rendetlenség van.

Egy átlagos 3 szobás lakásban, egy átlagos rendetlenséget max fél óra eltüntetni.

Utána jöhet a főzés.

2019. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a főtt étel kicsit túl van értékelve. Sokan azzal jönnek, hogy legyen főtt kaja otthon, mert az az egészség non plus ultrája, pedig az nem így van. Mi amúgy nem is vagyunk nagy magyaros kaja kedvelők, így inkább a rendet választom, egészségesen meg lehet főzés nélkül is étkezni.
2019. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Pont leszarom, hogy kupis a lakás. Kit érdekel? Mi vagyok én, cseléd? Ha épp van időm és kedvem, majd akkor takarítok. Az ételnél nincs fontosabb.
2019. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
14%

Ha bármelyik nincs otthon mire hazaérek ütök.

Úgyhogy azt mondanám egyformán fontos.

2019. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Étel.
2019. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Különben a gyakorlatban a legnagyobb kupi közepén leülök chipset vagy pogácsát enni, esetleg teát, kávét csinálni, ez a személyes megoldásom.:)

Nem szoktam se rendet tenni, se főzni.

2019. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

Főtt étel,tiszta ruha....

A "kupi" relativ fogalom.

Akárcsak a kosz!


Két kezed van mint mindenkinek,és gondolom többi testrészből is.


Én erre azt szoktam mondani:ha nem tetszik állj neki!


Ugatni mindig egyszerűbb!

NE itélkezz,amíg a másik helyébe nem vagy!!!


{Ez nálunk is így volt;ápold a beteg szülőt (eggyütt éltünk),ápold az agyvérzéses nehezen mozgó idősebb testvért,a gyerekét vidd-hozd iskolába+ délutánonként foglalkozz vele.Legyen étel az asztalon.... És hurrá,nekem is van párkapcsolatom!)}

2019. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 mindentudó99 ***** válasza:
82%
Nyilván az étel.
2019. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Jahj, anyám is pont ilyen, hogy "FŐTT ételt ettél?" Nem tökmindegy? Ha főtt, akkor főtt, ha csak szendvics, akkor szendvics, a lényeg hogy finom és laktató legyen, amik bármelyikkel elérhetők, ahogy az egészséges táplálkozás is!

Viszont nem bírom nézni, ha rendetlenség van a lakásban, ami miatt nem lehet valamit megtalálni, amikor alig lehet valahová lépni, bármikor bármiben könnyen áteshet az ember! Hiányzik ez bárkinek is?

Úgyhogy szerintem ezt inkább embere válogatja, nem mondanám, hogy a kaja annyira egyértelmű lenne!

A kupi se jó dolog, de hogy főleg a főtt kaja hiánya agressziót váltson ki az emberből... most komolyan, mire jó ez, kedves #4-es, örömöd leled a verésben?! Az asszony meg nem cseléd!

2019. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

# 9,azért a főtt étellel több ásványi anyagot viszel be,mint a kenyérrel!

A "hidegkaja/szendvics" étrend ugyan mitől egészségessebb?!

Vagy a rendeljünk pizzát?Mennyire pénztárca barát?!


Amúgy a főzés családbarátabb lehet! Közös tevékenység.(Unokaöcsém 11-13 évesen szivesen pucolt répát,krumplit,vagy előformázta a lángosokat és közben jól elbeszélgettünk milyen volt aznap a suli)

2019. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!