Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Párok (akik csak ketten...

Párok (akik csak ketten éltek), mennyit mostok?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem az egész életem egy végeláthatatlan nagymosás...
2019. okt. 4. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én is így érzem, de nekünk 3 gyerekünk van... :D Sztem amíg kettesben voltunk, heti 2 adag plusz az ágynemű, törölköző elég volt.
2019. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1X
2019. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Heti egy alkalommal.
2019. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Ketten vagyunk, én is sokat mosok. Bár nekünk van két kutyusunk, nap végére minden megy a szennyesbe, max a nadrágokat tudjuk megmenteni :)
2019. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én naponta mosok minimum egyet. Ha csak két naponta mosok és az összes szárítóm üres akkor 4 adagot szoktam mosni egymás után. Pedig ágyneműt hetente húzok, és törölközőt is többször használjuk. Farmert szintén nem egyszer veszünk fel.
2019. okt. 4. 20:56
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Mi az ágyneműt nem cseréljünk hetente, inkább 2-3 hetente
2019. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Azért az tényleg sok. Két naponta négy adag?? Hányszor öltöztök egy nap?
2019. okt. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdező válogat szín-szag-anyag-kutyafüle alapján, és indít félig üres mosásokat, vagy nem tudom.


Én heti 2-3× mosok, nadrágot többször használunk, ágyneműt 3 hetente cserélek (kivéve nyáron), szín szerint nem válogatok (mondjuk igazán érzékeny fehér cuccunk nincs), és simán egybemosom a fehérneműt mással (pfujpfujpfuj, igénytelenek vagyunk). Ha akarnék sem tudnék többször mosni, mert egy szárítónk van, ráadásul 30 négyzetméter, és nem szárad meg.

2019. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Heti 2-3 adag, plusz kéthetente 1x törölköző+ágynemű.

Kb 3 havonta egyszer a függönyök, rongyszőnyegek.

2019. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Én csak szombaton mosok. Egy adag fehér, egy színes, egy sötét. Egyik hétvégén ágynemű van pluszban, a másikon törölközők. Vasárnap egy jó film mellett mindent kivasalok este.
2019. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!