Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti ennek megfelelően mostok?

Ti ennek megfelelően mostok?

Figyelt kérdés

Ti úgy mossátok a ruháitokat,ahogx a címkén írja?

Pl ha valamit 30 fokon ír akkor olyan mosást csináltok,a 40 fokosokat keg külön 40-en?

Van pár különleges ruhám amit pl 20 kézimosáson írt vagy 30 fokon én meg mindent 40 fokon mostam. És tönkre is mentek ...

Ezért döntöttem így,hogy fogok ezentúl több hőfokos mosást is csinálni.

20 kézi mosást,30 fokosat,40 fokosat,60 agynemű+fehérnemű.

Ti hogy csináljátok?



2019. jún. 15. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezzel mosok 20-30 fokosnban,nincs mosogep.

Azelott 10-20 fiok elteressel nem foglalkoztam,amikor volt.

2019. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerem az anyagokat.

Úgyhogy valószínűleg ilyen ruháim nincsenek, mint neked.

Színeset általában 40 fokon mosok, érzékenyebb ruhadarabokat gyapjún, van bármilyen kímélő programban.

Egy átlagos pólónál a 30-4

2019. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamit megnyomtam és elküldtem. Egy átlagos pólónál a 30-40 fok közti különbség nem számít. Különlegesebb anyagoknál igen, mert szétszedheti a gép is, ha ilyenjeid vannak, mosd alacsony hőfokon, külön.

Fehéreket régen 60 fokon mostunk, de már olyan műszálasak a női fehérneműk, és minden törölköző szinte kínai, hogy ehhez már nem ragaszkodom, jó a 40 fok is, ruhája válogatja. Betű szerint én ezek miatt nem tartom be a címkén írtakat (ismerem az anyagokat, főleg azért).

2019. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!