Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ilyen fém bejárati ajtó...

Ilyen fém bejárati ajtó festésèhez érdemes előbb alapozó festéket hasznàlni?

Figyelt kérdés

[link]



Nagyon csúnyán megkopott màr az ajtó, sajnos, mert kültéri, nem lépcsőházban van, amire használni lehetne, illetve jó pár éves is. Amennyire tudtam màr megcsiszoltam. Cellkolor festék jó hozzà, ugye? Néztem, hogy érdemes lenne előtte alapozó festékkel is lefesteni(?)

Előre is köszi!


ma 19:00
 1/2 Mad Max2 ***** válasza:

Szerintem...


Ezek nem festve vannak, hanem valamiféle fólia van rájuk ragasztva


Vegyél famintás dekor fóliát és próbáld meg rásimitani

ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Igen, ezt màr más is mondta nekem, hogy fólia lehet rajta.. De szerintem, az az évek rlsoràn màr lejöhetett az a réteg, nem? Mármint, még mindig vörös színű, így is, hogy már lecsiszoltam, és itt-ott látszik csak a fém, de annyira szàraznak néz most ki, meg ez a fólia csak a felső rétegen lehetett nem, vagy ez is adhatja a színét?

Utána nézek ennek a dekor fóliànak, de nem tudom, én inkàbb festeni szerettem volna.

ma 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!