Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nappalit-dolgozószobát világos...

Nappalit-dolgozószobát világosra, hálószobát kicsit sötétebbre érdemes festeni?

Figyelt kérdés
Ti milyen színeket használtatok? Egyszerű sötétbarna parkettám van. Mi most a trendi?

szept. 9. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol nagyon világos, majdnem fehér vanília árnyalat van, nem szeretem a sötét színeket.
szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenhol a fal hófehér, szineket a dekorációvan oldom meg. Így sokkal egszerübb váltani, ha valami nem tetszik vagy meguntam, a helyiségek meg világosak, nem barlanghatásúak.
szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fehèr mindenhol. A trendi nem èrdekel, nekem kell teccen, jó legyen, így èrzem magam jól otthon.
szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eredetileg minden fehér volt, nappali, konyha, hálók, dolgozó is. Aztán a gyerekek a saját szobáikat már színesre akarták. Az egyiknek elég volt egy hatalmas kép a fehér falra, a másiknak lila kellett, a harmadiknak kék. Mivel jól néztek ki már mi is kicsit változtattunk a háló falán, a fehér falon van színes rész is. De mi a fehéret szeretjük, azt lehet legkönnyebben javítani, átfesteni.

Ugyanakkor rokonaimnál 2 lakás is színes, nincsenek fehér falak egyáltalán, mégis nagyon tetszik a házuk.

szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!