Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Frissen rakott 30x60-as...

Frissen rakott 30x60-as jarolap szele egy 5*5 cm-es reszen kicsit kongo hangot ad ki. Ezert erdemes visszaszedni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon burkolok, de most en csinaltam. A tobbinek nincs ilyen kongo hangja, de ez az egy egy kis helyen furcsa hangot ad ki. 7,5 mm-es kulteri laprol van szo erkelyen, Murexin MKF45 ragasztoval ragasztottam. Valoszinuleg keves a ragaszto alatta, de nem tudom ettol konnyen eltorhet-e. A feluletre es a padlora is tettem a lapnak, de ezekszerint nem lett eleg vagy oda veletlenul nem kentem.

#burkolás #Jarólap
ma 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Üres az alja .
ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem nyúlnék hozzá.

Ha nem jó akkor majd idővel eltörik és akkor úgy is fel kell szedned, ki kell cserélned. Ha meg nem törik el, nem jön fel magától, akkor minek bántanád?

Nekünk is vannak olyan járólapok a teraszon amik alatt nincs tökéletesen a ragasztó és kopogó a hangjuk, de semmi bajuk már 16 éve. Ezzel szemben a garázsnál tökéletesen voltak lerakva, ott a terhelés miatt így is megtörtek és már többször cserélni kellett - most feladtuk és le lett betonozva inkább az a sáv.

ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2-ről lemaradt: mindenképpen legyen egy csomagnyi járólapod (legalább 2-3 darab) eltéve az eredetiből későbbre! Annak lesz csak pont ugyanilyen a színe, mintája ha mégis cseréni kell később. Akár az is előfordulhat hogy leejtetek valami nehezet és az eltör egy másik járólapot. Évekkel később még ugyanazon cég ugyanolyan terméke sem lesz pont ilyen, látszani fog a csere.

Fürdőszobában jártunk úgy, hogy a z elrakott járólap már elfogyott, megint fel kellett törni a zuhany alját és ugyanonnan szerettünk volna ugyanolyan lapot venni - de árnyalatnyi eltérés van a kettő között. Emiatt az egészet ki kellett cserélni, nem lehetett azt a pár darabot.

ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!