Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Sajat otthonom epithetem...

Gazsa90 kérdése:

Sajat otthonom epithetem valalkozoi engedely nelkul?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen ha megvannak a jogosultságaid.
2016. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért kérdezz meg egy illetékest is.
2016. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mintha valami olyasmi rémlene, hogy legalább felelős műszaki vezetőnek lennie kell... Ha te építed, és rád dől, nincs kit lecsukni. :-)
2016. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem építhetsz, csak ha szakember vagy.
2016. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szakember vagyok de akkor nem nem kell hozza valalkozoi engedely ?
2016. jún. 27. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Első körben szerezz egy műszaki ellenőrt. Ugyanis csak ő tudja vezetni az e-naplót. Bár ha szakember vagy ezt nyilván tudod. Őt a tulajdonos tudja "meghívni" az e-naplóba, és ő tud további szakembereket, kivitelezőket.
2016. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De milyen szakember vagy? Ha kőműves és, akkor a kőműves munkát csinalhatod. Ha ács, akkor az ácsmunkát, ha villanyszerelő,akkor a villanyt stb. Kell kamarai tagság stb ahhoz, hogy dolgozhass. Kell ugyanúgy e-napló, fmv, sőt ha több szakember csinálja a dolgokat, mert ugye mindenhez te sem értesz, akkor kell műszaki ellenőr is.
2016. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah és hogy válaszoljak is, nem kell vállalkozói engedély, de ez a legkevesebb ebben a témában.
2016. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
na erre voltam kivancsi en szakember vagyok mivel szakmunkas bizonyitvanyom van de fogalmam nincs a szakmarol de ebbe sztem ne menjunk bele
2016. júl. 12. 21:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert szakmunkás bizonyítványod van, még nem leszel szakember. :)
2016. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!