Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan építhetem ki itthon az...

Zsoca1919 kérdése:

Hogyan építhetem ki itthon az internetet?

Figyelt kérdés
Be szeretnék köttetni egy internetet. Már voltak itt de felmentek a padlásra és annyit mondtak hogy nincs jel. Hát hogy lenne ha nem is keresték. Azt szeretném hogy már én külön megveszem az antennát kábeleket stb és már beállítom úgy hogy legyen jel, és az interneteseknek már csak annyit kelljen csinálniuk hogy idejönnek és beállítják amit kell (regisztrálnak a hálózaton). Ehhez mire lesz szükségem? (Link PLS) Köszi.

2016. márc. 14. 18:32
1 2
 1/19 Dongaben ***** válasza:
A lakóhelyeden milyen internet szolgáltató van?
2016. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

kábeles net nincs?

ha vezeték nélküli, akkor nagy lesz a pinged

2016. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A naracom-ot akarom beköttetni, de ha kijönnek csak annyit mondanak hogy nincs jel. De én olyan helyre raknám az antennát ahol van jel. Milyen cuccok kellenek ehez hogy bekössem. És nekik meg már csak be kell állítaniuk a gépen amit kell.
2016. márc. 14. 18:45
 4/19 axonbite ***** válasza:
nem ők viszik ki a szükséges cuccokat? nem túl okos dolog ebbe invesztálni. szerintem mutasd meg a szakiknak hová menjenek mert ott van jel.
2016. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Dongaben ***** válasza:
Ha jól értem ez "rádiós" net...Biztosan nincs más szolgáltató, ami elérhető? Egyébként valóban nekik kell adni mindent egészen a modemig...onnantól a tiéd.
2016. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy ők ideállítanak a gagyi cuccaikkal. Olyan kis antennát hoznak hogy majdnem sírok :D (én vennék egy ilyet : [link]

Meg vennék egy jó wifis modemet, nekik meg csak annyit kellene hogy jönnek és a modemet beállítják és ennyi. Ez így lehetséges lenne?

2016. márc. 14. 19:01
 7/19 axonbite ***** válasza:
és tudod milyen jelet kell megfogni illetve van hozzá eszközöd amivel beméred?
2016. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Dongaben ***** válasza:
Nem véletlen kérdeztem, hogy van-e más szolgáltató a lakóhelyeden...:D Ha van kábeles NET, még akkor is jobban megéri, ha kicsivel drágább...Mint írtam: Egészen a modemig a szolgáltatóé a felelőség. Ha vennél egy nagyobb antennát, és utána elégedetlen volnál a szolgáltatással, mondhatják, hogy a te antennád az oka...Ezért nincs értelme antennát venni...és nem is használnák fel, csak felesleges pénzkidobás volna...
2016. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Van kábeles net itt, de eléggé drága. Meg nekünk az oszlopról nincs is bevezetve a házba a telefon kábel amiről a net jönne. Azt hogy kell bevezetni? Kinek kell ahoz szólni?
2016. márc. 14. 19:22
 10/19 axonbite ***** válasza:

ehhez úgy látom sok minden nem kell az antennával meg kapsz mindent. csak fel kell menned a tetőre notebookal és figyeled hol a legerősebb a jel. szerintem nem túl stabil net.


https://www.youtube.com/watch?v=sREGZQ_M9yY

2016. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!