Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek 5nm-es fal kivétel...

Szerintetek 5nm-es fal kivételéért sok a 100. 000 ft? Nem tartófal egyértelműen.

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Válaszfalért elég sok, de nem tudjuk hogy mi tartozik bele.
2016. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 tartófal kivételéért (kb 20 négyzetméter volt összesen) és gerendával történt megerősítéséért, három ablaknyílás kialakításáért, pincelejáró megöntéséért, 30 négyzetméternyi aljzatbetonozásért, pár falazásért és az egész ház kivakolásáért kért a kőműves számlával 400 ezer ft-ot. Úgyhogy én sokallom ezt az összeget. Kérj árajánlatot mástól is. Nagyon nagy a szórás.

Gipszkartonozást pl az egyik cég négyzetméterenként 1500 ft-ot kér, a másik 3100 ft-ot... Ez kétszeres különbözet akárhogyan is nézem.

2016. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Csak fal kivétele meg megerősités lenne semmi más.Mindenképp kérek mástól is mert ez eléggé sok.Csak gondoltam megkérdezem mi a véleménye másnak.
2016. máj. 19. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

"meg megerősités lenne "


Szóval nem csak kivétel. Hogy az adott helyzetben a megerősítés mit takar azt nem tudhatjuk. Így akár reális is lehet.

De kérj még más ajánlatot is, hátha.

2016. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit takar az a megerősítés?


Téglafal?


Panelban betonfalra még egész olcsó is.

2016. máj. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MZ.per.X ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék a megerősítés mit takar.
2016. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ÁthidAlót.és,hogy azért ennyi mert az rettentő drága dolog.
2016. máj. 22. 11:21
 8/8 A kérdező kommentje:
De miután mást is megkérdeztünk,mindta mivel plafonig lenne a kivétel áthidaló nemis kell.tehát csak kidöntésről lenne szó meg utána a helyreállitás.annyira nem tudom a szakszavakat női fejjel.de azzal tisztában vagyok,hogy nem kerül 100.000ft-ba.2 másik szakember járt itt azóta.mindták,hogy szerencse nem mentem bele mert átvertek volna az biztos.
2016. máj. 22. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!